Pantery kontra Królowie

Po dwóch efektownych zwycięstwach przez futbolistami Panthers Wrocław kolejne ligowe starcie. Już w sobotę na Stadionie Olimpijskim ich przeciwnikami będą Kraków Kings. Mecz rozpocznie się o 13:30.

Panthers Wrocław na początku sezonu udowadniają, że zmiany i solidnie przepracowany okres przedsezonowy dają wymierne efekty. Drużyna kierowana przez trenera głównego Vala Gunna w dwóch pierwszych spotkaniach imponowała skutecznością w ataku i olbrzymią presją wywoływaną na przeciwnikach przez formację defensywną.  – Jesteśmy bardzo zadowoleni z postepu w dwóch pierwszych meczach. Przeciwko Towers mogliśmy dać odpocząć naszym podstawowym zawodnikom i dać dużą szansę gry młodym zawodnikom w naszej drużyny. Kings to jednak wyższy poziom i wiemy, że na pewno postawią twarde warunki. W tym, co robimy jest jednak sposób i określona forma progresu zarówno na ten sezon, jak i na kolejne – będziemy gotowi – mówi Val Gunn, trener główny Panthers Wrocław.

W dwóch pierwszych meczach przeciwnikami Panthers Wrocław były drużynę, które w tym sezonie walczą o zupełnie różne cele – Mistrzowie Polski Lowlanders Białystok i debiutujący w najwyższej klasie rozgrywkowej Towers Opole. – Mecz w Opolu pokazał nam, że musimy w każdym spotkaniu być w pełni skupieni od pierwszej do ostatniej minuty. Kings na pewno postawią nam twarde warunki, dlatego musimy zagrać nasz futbol i dominować po obu stronach piłki, by odnieść kolejne zwycięstwo. Przygotowujemy się zgodnie z planem. Sztab trenerski wykonuje świetną pracę i wiemy, że forma z każdym meczem będzie rosła – mówi Hubert Ogrodowczyk, zawodnik obrony Panthers Wrocław.

Skupienie i formę Panter sprawdzą teraz Kraków Kings, którzy do meczu przystępują zmotywowani wygraną z Armią Poznań w pierwszym meczu sezonu, w którym zaimponowali świetną grą w drugiej połowie spotkania. Dla gospodarzy będzie to kolejny i ostateczny test przed meczem Pucharu Europy, który rozegrają już 13 kwietnia. Oprócz wielkich emocji na boisku na kibiców czeka profesjonalny komentarz, maskotki, występy Wild Cats Cheerleaders Wrocław oraz konkursy i strefa gastronomiczna. Organizatorzy jak zawsze zadbali o to, by mecz był idealnym sposobem spędzenia czasu dla całej rodziny.

Bilety na mecz dostępne są na stronie www.goingapp.pl, salonach sieci Empik oraz w kasach w dniu meczu. Początek spotkania o 13:30.