Panthers Wrocław przygotowują się do Polish Bowl z BLACKROLL®

Panthers Wrocław przygotowują się do najważniejszego meczu sezonu z pomocą nowego partnera. Treningi przed Polish Bowl XIV wspiera BLACKROLL®, producent profesjonalnych produktów do treningu, regeneracji i rehabilitacji.

Sezon Ligi Futbolu Amerykańskiego wkroczył w najważniejszą fazę. Już w sobotę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu Panthers Wrocław zmierzą się w meczu o Mistrzostwo Polski z Lowlanders Białystok. Mecz będzie ukoronowaniem bardzo intensywnego sezonu treningowego. Futbol amerykański to bardzo wymagający sport, który wymaga bardzo intensywnego i złożonego treningu, który zawodnicy odbywają zazwyczaj wieczorami, ponieważ wszyscy uprawiają sport ten amatorsko, a ich przygotowania są jak najbardziej profesjonalne. Dzięki specjalistycznym produktom BLACKROLL® możliwa jest coraz większa efektywność treningu, który w kluczowej fazie sezon jest konieczny, by walczyć o Mistrzostwo.

Futbol jest sportem niebywale wymagającym fizycznie. Jego kontaktowa, a wręcz kolizyjna natura sprawia, że w trakcie trwania intensywnego sezonu z meczu na mecz walczymy z czasem o to, aby przywrócić ciała naszych zawodników do poziomu umożliwiającego wybiegnięcie im na boisko w kolejny weekend w optymalnej formie. Współpraca z BLACKROLL pozwala nam na szybsze i efektywniejsze złagodzenie skutków wymagających treningów oraz meczy poprzez uelastycznienie powięzi, zmniejszenie napięcia mięśni i ich ukrwienie, zwiększenie ruchomości w stawach, regenerację układu nerwowego oraz wszelkie działania prewencyjne – mówi Michał Jędrzejczyk, trener przygotowania fizycznego Panthers Wrocław.

Zawodnicy Panthers Wrocław mają za sobą 48 tygodni treningów, w czasie których przeszli zarówno profesjonalnie przygotowany program kondycyjno-siłowy, jak również zajęcia typowo futbolowe, które prowadzi sztab trenerski pod dowództwem Val Gunna. Pantery w ostatnich meczach imponują wielką formą, ale poprzednie wyniki nie mają teraz znaczenia. W Polish Bowl XIV może być tylko jeden zwycięzca. Mecz o Mistrzostwo Polski rozpocznie się w sobotę o 18:00 na Stadionie Olimpijskim. Bilety zakupić można na stronie www.kupbilet.pl.

O BLACKROLL®:

Obecny na rynku sportowym od 2007 r. BLACKROLL®  dystrybuuje swoje produkty (rolki, piłki, maty i inne, innowacyjne produkty do zdrowego stylu życia) w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Z jego wyposażenia korzystają m.in. Joanna Jędrzejczyk, Łukasz „Juras” Jurkowski, Rafał Sonik, Monika Pyrek, a także kluby: Legia Warszawa, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Rekord Bielsko-Biała, Twarde Pierniki Toruń i siatkarscy Mistrzowie Świata. BLACKROLLL® jest oficjalnym partnerem technicznym reprezentacji Niemiec w piłce nożnej, współpracuje również z takimi potęgami jak Real Madryt, Bayern Monachium czy Arsenal FC.

Więcej informacji o BLACKROLL® Polska na stronie www.blackroll.com.pl