Współpraca

Rok 2018 to kolejny przełomowy sezon w historii Panthers Wrocław. Po zdobytym w 2016 roku Pucharze Europy i dwóch z rzędu Mistrzostwach Polski w sezonach 2016 i 2017 przyszła pora na kolejne wyzwania i nowe możliwości.

Zapraszamy wszystkie firmy, które czują, że związanie się z dynamicznym i błyskawicznie rozwijającym się sportem jest ideą, która ich fascynuje, a wsparcie lokalnego sportu i młodzieży jest celem, który chcą realizować. Sukcesy sportowe przełożyły się na coraz większe zainteresowanie futbolem amerykańskim we Wrocławiu i w całym regionie.

Mecze futbolu amerykańskiego rozgrywane są na nowym Stadionie Olimpijskim, który będzie pierwszym w Europie obiektem tej wielkości dedykowanym grze w futbol amerykański. Nowoczesna arena mieści aż 11000 kibiców i pozwoli na znakomitą ekspozycję partnerów: przestrzeń reklamowa, strefa VIP, świetne otoczenie stadionu. To wszystko pozwala nam wyjść do Państwa z propozycją, która jest międzynarodowej klasy projektem marketingowym.

Śmiało możemy powiedzieć, że tworzymy historię i mamy nadzieję, że stworzą ją Państwo razem z nami. Nasza oferta to propozycja dla firm, które chcą nawiązać wartościowe relacje biznesowe i zyskać wizerunek firmy mocno zaangażowanej w lokalne społeczeństwo. NAPISZMY WSPÓLNIE HISTORIĘ SPORTU WE WROCŁAWIU.