< powrót

Obstawianie BTTS - 10 praktycznych wskazówek

4 miesiące temu | 31.01.2024, 18:50 Obstawianie BTTS - 10 praktycznych wskazówek

Bukmacherzy szukają innowacji, które zainteresują bywalców stron z zakładami. Jedną z nie jest BTTS. Jest to ciekawa forma obstawiania, która zainteresuje każdego miłośnika typowania wyników sportowych. W poniższym tekście wyjaśnimy, co to jest BTTS, oraz wskażemy porady, dzięki którym poprawisz swoją skuteczność, decydując się na ten zakład.

Skrót BTTS - co oznacza na stronach bukmacherów?

Czasy, gdy jedynym rodzajem zakładu w ofercie bukmacherów był zakład prosty, to zamierzchła przeszłość. Gracze chcieli czegoś więcej — z czasem zaczęły pojawiać się zakłady live, różne egzotyczne dyscypliny do obstawiania, a jakiś czas temu do oferty trafiły zakłady BTTS (both teams to score). Tłumacząc na język polski, zakład ten przewiduje, że obie drużyny w danym meczu zdobędą choćby jednego gola. 

Jeśli chcesz poznać strony, na których warto grać w tym modelu, sprawdź poradnik o BTTS na Oszustwo.info — dowiesz się z niego, jaki wykorzystać w maksymalnym stopniu dostępność tej oferty na stronach z zakładami. 

Jak już zauważyłeś, decydując się na grę BTTS, bukmacher wypłaci Ci wygraną w momencie, gdy obie drużyny trafią bramkę. Końcowy wynik pojedynku nie ma tutaj żadnego znaczenia. Również bezbramkowe remisy nie są tu premiowane wygraną. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty bukmachera BTTS?

Wiadomo, że nic tak nie cieszy jak zwycięstwo ulubionej drużyny, gdy postawiło się jej mecz u bukmachera. Decydując się na grę BTTS trzeba trochę zmienić nastawienie do sportu i do bukmacherki. Tutaj naszym celem powinno być za wszelką cenę znajdowanie wydarzeń, w których istnieje duże prawdopodobieństwo bramek. 


Jeżeli mówimy o zaletach tego typu zakładów, jest ich kilka. Zaliczyć do nich należy:


 • Ta forma gier dodaje trochę egzotyki do typowania. Typerzy znudzeni tradycyjnymi grami znaleźć mogą w BTTS nową dawkę motywacji do dalszej gry. 

 • Obecnie prawie każdy bukmacher BTTS ma w swojej ofercie — oznacza to, że masz okazję cały czas doskonalić się w tym rodzaju zakładów. Z czasem stać się prawdziwym mistrzem obstawiania both teams to score. 

 • Duża elastyczność gry — decydując się na ten zakład nie musisz opracowywać specjalnych strategii. Ta forma typowania jest stosunkowo prosta. Możesz z marszu wejść na stronę i postawić dowolny kupon. Oczywiście wcześniej przeanalizować kilka statystyk. 

10 wskazówek, które zwiększą szansę gier w BTTS bukmacher

Przyjmuje się, że gra BTTS jest nieco prostsza niż tradycyjne obstawianie. Mimo to często gracze przegrywają, decydując się na zakład both teams to score


 1. Przyjrzyj się formacjom defensywnym drużyn: zobacz, jak wygląda linia obrony drużyn w meczu, który chcesz typować. Jeśli obrońcy słabo się spisują, jest to sygnał, że zakład BTTS może okazać się szczęśliwym posunięciem. 

 2. BTTS zamiast tradycyjnego zakładu: sytuacjach, gdy trudno Ci zdecydować się, na który zespół postawisz kupon — obie drużyny mają duże szanse na zwycięstwo, dobrym wyborem może być BTTS. Jeśli grają silne drużyny, jest spora szansa, że piękny spektakl przyniesie bramki na koncie obu zespołów. 

 3. Analiza składów obu zespołów: koniecznie przed meczem należy sprawdzić, czy w obu zespołach występują bramkostrzelni zawodnicy — tacy, którzy praktycznie co mecz trafiają futbolówkę do siatki. Jeśli tak jest, istnieje spora szansa, że w meczu, który wytypowałeś, zobaczysz bramki w obu drużynach. Trzeba również sprawdzić, czy dany zawodnik nie jest wykluczony z powodu kontuzji.

 4. Analiza kondycji drużyn: nawet jeśli w drużynie będzie skuteczny snajper, nie oznacza to, że trafi bramkę bez wsparcia pozostałej dziesiątki zawodników. Warto więc patrzeć, czy dana drużyna stanowi zgrany zespół — taki, którego gra jest gwarancją trafień. 

 5. Sytuacja w tabeli obu drużyn: obserwuj, jakie znaczenie dla drużyn ma rozgrywany mecz. Jeśli dwa zespoły będą walczył o utrzymanie się w lidze, walka będzie zaciekła — każda z drużyn będzie chciała trafić gola. Tym samym zakłady BTTS będą w takim wypadku sensownym posunięciem. 

 6. Znajomość specyfiki ligi: ten punkt wynika wprost z poprzednich — są niektóre ligi, które zawsze cieszą się dużą ilością trafień. Wybieraj więc je, gdy zamierasz obstawiać zakłady BTTS. 

 7. Wybór właściwych stron i aplikacji: pamiętaj, aby zawsze przed meczem porównać ofertę poszczególnych firm bukmacherskich. Często jest tak, że kursy na dane wydarzenie wypadają świetnie na jednej stronie, podczas gdy na pozostałych nie ma sensu ich typować. 

 8. Nie przesadzaj ze stawkami: pamiętaj, aby grać ostrożnie — naszym zdaniem nigdy nie ma sensu przeznaczać na zakłady dużych pieniędzy. Lepszym wyborem jest gra na niskich stawkach. Tyczy się to każdego rodzaju zakładów. 

 9. Gra na stronach z dobrymi kursami: nie trać czasu na strony, które nie oferują Ci dużych wygranych. Skup się na tych, gdzie możesz najwięcej wygrać. 

 10. Legalność zakładów: korzystaj z legalnych stron bukmacherskich.

BTTS bukmacher - gdzie szukać zakładów?

Moglibyśmy napisać, że miejscem, w którym warto rozpocząć poszukiwania BTTS jest internet. Ta odpowiedź na pewno Cię nie satysfakcjonuje. Wybieraj te strony, które dają Ci najwyższe kursy i te, które działają legalnie. Przy czym pamiętaj, że oba wymienione warunki muszą być spełnione. 

Wybieraj oczywiście też te strony, na których możesz typować wydarzenia z udziałem graczy Panthers Wrocław — niestety takich stron nie będzie zbyt wiele z uwagi na małą popularność naszego ulubionego sportu. 

Obstawianie BTTS - 10 praktycznych wskazówek - podsumowanie

Już wiesz, co to jest BTTS. Mamy też nadzieję, że czujesz się dobrze zorientowany w zakresie tej formy zakładów. Gdy już zechcesz zagrać ten zakład, pamiętaj o powyższych wskazówkach — na pewno ich przestrzeganie zwiększy Twoją skuteczność, gdy przyjdzie do skreślania zakładów.