Panthers Minis

Rozwijanie sekcji młodzieżowych od początku było jednym z najważniejszych filarów naszego klubu.

Po kilku latach sukcesów szkoleniowych na arenach juniorskich postanowiliśmy postawić kolejny wielki krok, w 2015 tworząc sekcję Panthers Minis. W przeciwieństwie do pozostałych sekcji footballowych, Minis swoje treningi odbywają w formie Footballu Flagowego- bezkontaktowej odmianie naszej dyscypliny, w której zamiast powalania przeciwnika, z paska zrywa mu się specjalne kolorowe flagi.

Brak kolizji w trakcie treningów i meczów pozwala na maksymalizację korzyści płynących z trenowania tej wszechstronnej dyscypliny, rozwijając umiejętności motoryczne, szybkość, zwinność, kondycję i wiele innych parametrów, bardzo istotnych w procesie dorastania młodzieży.

Treningi Panthers Minis prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, występujących jednocześnie w pierwszym składzie Panthers - Jakuba Wąsiela oraz Damiana Kwiatkowskiego. Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w sportowej pracy z dziećmi, ze wsparciem całego klubu zapewniają wychowankom najlepsze warunku do rozwoju siebie oraz swojej pasji, co najważniejsze w bezpieczny sposób.

Sekcja Minis swoje treningi odbywa dwa razy w tygodniu na Stadionie Olimpijskim i przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 6-12 r.ż.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapisów pod adresem:W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

karolina@pantherswroclaw.com