Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers Minis

Rozwijanie sekcji młodzieżowych od początku było jednym z najważniejszych filarów naszego klubu.

Po kilku latach sukcesów szkoleniowych na arenach juniorskich postanowiliśmy postawić kolejny wielki krok, w 2015 tworząc sekcję Panthers Minis. W przeciwieństwie do pozostałych sekcji footballowych, Minis swoje treningi odbywają w formie Footballu Flagowego- bezkontaktowej odmianie naszej dyscypliny, w której zamiast powalania przeciwnika, z paska zrywa mu się specjalne kolorowe flagi.

Brak kolizji w trakcie treningów i meczów pozwala na maksymalizację korzyści płynących z trenowania tej wszechstronnej dyscypliny, rozwijając umiejętności motoryczne, szybkość, zwinność, kondycję i wiele innych parametrów, bardzo istotnych w procesie dorastania młodzieży.

Tak wygląda przyszłość! Przyszłość Panthers, przyszłość futbolu amerykańskiego we Wrocławiu! Nasza duma, czyli Panthers...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Treningi Panthers Minis prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, występujących jednocześnie w pierwszym składzie Panthers - Jakuba Wąsiela oraz Damiana Kwiatkowskiego. Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w sportowej pracy z dziećmi, ze wsparciem całego klubu zapewniają wychowankom najlepsze warunku do rozwoju siebie oraz swojej pasji, co najważniejsze w bezpieczny sposób.

Sekcja Minis swoje treningi odbywa dwa razy w tygodniu na Stadionie Olimpijskim i przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 6-12 r.ż.

Zapraszamy do zapisów na:

karolina@pantherswroclaw.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

Opublikowany przez Panthers Wrocław Niedziela, 16 czerwca 2019