Panthers Softball

Sekcja Panthers Softball powstała w lipcu 2020 roku. Wcześniej, dziewczyny od 2013 roku występowały pod nazwą Hrabiny Wrocław. Swoje pierwsze mecze rozegrały w roku 2014, a swoje pierwsze wielkie trofeum – Puchar Polski w Softballu Kobiet zdobyły w roku 2016. Rok później zakończyły sezon z podwójną koroną, zdobywając nie tylko Puchar Polski, ale także Mistrzostwo Polski 2017. Dzięki temu już dwukrotnie reprezentowały Polskę się na arenie międzynarodowej, w ramach europejskich Pucharów. W sezonach 2019 i 2020 sięgnęły ponownie po Puchar Polski, a w roku 2020 po swoje drugie Mistrzostwo Polski. Zawodniczki sekcji Panthers Softball regularnie powoływane są do kadry narodowej. Czarno-niebieskie pantery stanowią ponad połowę Reprezentacji Polski.

W sezonie 2021 sekcja poza rozgrywkami w ramach PLSK wzięły również udział w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Bułgarskiej Dupnicy, gdzie zajęły najwyższe w historii polskiego softballu drugie miejsce, jednocześnie broniąc zdobytego w 2020 tytułu Mistrza Polski.  

Panthers Softball swoje mecze rozgrywają na Stan Musiał Field znajdującego się w kompleksie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.