Rekrutacja

Chciałbyś/chciałabyś zacząć uprawiać futbol amerykański, ultimate frisbee, lacrosse albo softball? Zapraszamy!

Najbliższe rekrutacje:
• Panthers Juniors (futbol amerykański): 25 czerwca, godz. 17.00, Stadion Olimpijski roczniki 2005-2010. Więcej informacji pod TYM linkiem.


Futbol amerykański


Rekrutacje do juniorskiego zespołu Panthers Wrocław w futbolu amerykańskim odbywają się cyklicznie kilka razy do roku. Informacje na ten temat zawsze można znaleźć na naszej stronie lub w naszych kanałach społecznościowych. Do Panthers Juniors mogą dołączyć chłopcy w wieku od 14 do 19 lat.

Dzieci poniżej 14 roku życia zapraszamy do zespołu Panthers Minis, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoje sportowe umiejętności w bezpieczny sposób pod okiem doświadczonych szkoleniowców.

Nie prowadzimy bezpośredniej rekrutacji do seniorskiego zespołu Panthers Wrocław, ale wszystkich chętnych powyżej 19 roku życia zapraszamy do dołączenia do naszej drużyny partnerskiej – Jaguars Kąty Wrocławskie, do której drzwi są otwarte i która również trenuje na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres karolina@pantherswroclaw.com

Ultimate Frisbee


Członkami Panthers Ultimate mogą zostać zarówno mężczyźni, kobiety, jak i dzieci. Jeśli chcesz trenować grę w ultimate frisbee, napisz do: f.dobranowski@pantherswroclaw.com (mężczyźni, dzieci) lub p.lewandowska@pantherswroclaw.com (kobiety)

Lacrosse


Panthers Lacrosse to sekcja żeńska. Rekrutacje do zespołu odbywają się cyklicznie. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny, napisz na adres a.cekala@pantherswroclaw.com

Softball

Panthers Softball to także sekcja żeńska. Rekrutacje do zespołu odbywają się cyklicznie. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny, napisz na adres tur@pantherswroclaw.com lub a.culic@pantherswroclaw.com

Box Lacrosse

Panthers Box Lacrosse
to sekcja męska. Rekrutacje do zespołu odbywają się cyklicznie. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny, napisz na adres smigiel@pantherswroclaw.com