Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

FanApp

Aplikacja dla kibiców na 10-lecie Panthers Wrocław!

2 tygodnie temu | 17.03.2023, 09:27
Aplikacja dla kibiców na 10-lecie Panthers Wrocław!

W tym roku świętujemy dziesięciolecie! Z tej okazji wspólnie z naszym partnerem – firmą Sportigio przygotowaliśmy  specjalną aplikację dla kibiców, w której znajdziecie masę rozrywki oraz zawalczycie o atrakcyjne nagrody.

_______

Dokładnie 25 września 2013 roku doszło do połączenia drużyn Devils Wrocław i Giants Wrocław z jasnym celem – zdominować polską scenę futbolu amerykańskiego i zaistnieć na arenie międzynarodowej. Aspiracje zostały przekute w czyny i w 2016 roku Panthers Wrocław sięgnęli po tytuł mistrzów Polski oraz wygrali futbolową Ligę Mistrzów. Swoją pozycję umocnili, dokładając kolejne krajowe tytuły mistrzowskie w 2017, 2019 i 2020 roku. 

Od 2021 roku Panthers Wrocław występują w prestiżowej European League of Football (ELF), do której zaproszenie otrzymały jedynie najlepsze zespoły w Europie. Z okazji 10-lecia, klub czeka wyjątkowy sezon z walką o najwyższe cele. Oprócz sportowych fajerwerków zarząd we współpracy z firmą Sportigio przygotował coś specjalnego dla wszystkich fanów - aplikację Panthers Wrocław FanApp

W specjalnie przygotowanej aplikacji fani będą mieli możliwość razem z drużyną wspominać wszystkie poprzednie sezony i przy okazji sprawdzić się w szeregu wyzwań. Pojawią się quizy, ankiety i mini-gry, dzięki którym kibice przez około dwa miesiące będą zbierali punkty rankingowe. Na koniec zabawy, dla najlepszych przewidziane są wyjątkowe nagrody. W aplikacji opublikowane zostaną archiwalne materiały związane z poprzednimi sezonami oraz wypowiedzi zawodników i trenerów, którzy tworzą projekt Panthers Wrocław od samego początku. Na pewno nie zabraknie powodów, by regularnie odwiedzać aplikację, co będzie dodatkowo premiowane.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę https://panthers.sportigio.com/, zarejestrować się i dodać aplikację do ekranu głównego swojego telefonu.

Uruchomienie aplikacji dla fanów to kontynuacja współpracy Panthers Wrocław z firmą Sportigio, która stworzyła i pomaga w obsłudze strony internetowej oraz sklepu wrocławskiej drużyny.

Udostępnij