Bitwa o play-offs. Panthers Wrocław podejmą Berlin Thunder

3 miesiące temu | 16.08.2023, 10:30
Bitwa o play-offs. Panthers Wrocław podejmą Berlin Thunder

W sobotę (19 sierpnia) Panthers Wrocław rozegrają najważniejszy mecz tegorocznego sezonu European League of Football. Wynik domowego spotkania z Berlin Thunder będzie miał bezpośredni wpływ na końcowy układ tabeli i zadecyduje o tym, która z drużyn awansuje do fazy play-off europejskich rozgrywek. To również ostatni mecz domowy wrocławian w tym sezonie.

Wrocław kontra Berlin


Zawodnicy Panthers Wrocław mają za sobą trudny mecz z Vienna Vikings. W niedzielę reprezentanci Polski po bardzo wyrównanym spotkaniu ostatecznie ulegli mistrzom Europy 16:20. Mimo porażki wrocławianie po raz kolejny udowodnili, że stać ich na walkę z najsilniejszymi zespołami w Europie.

Do tych zdecydowanie należy również Berlin Thunder. Niemieccy futboliści w pierwszym spotkaniu pokonali wrocławian 36:27. Z tego powodu – aby awansować do fazy play-off – polski zespół musi pokonać gości z Niemiec różnicą co najmniej 10 punktów oraz w kolejnym meczu wygrać z Fehervar Enthroners.

W meczu z Vienna Vikings pokazaliśmy, że należymy do europejskiej czołówki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stawką sobotniego meczu będzie awans do play-offs. Zrobimy wszystko, aby zostać jedną z sześciu najlepszych ekip sezonu zasadniczego. Będziemy na to dobrze przygotowani – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław

Gdzie oglądać mecz?

Domowe spotkanie Panthers Wrocław z Berlin Thunder odbędzie się w najbliższą sobotę (19 sierpnia) o godz. 17.00 na Stadionie Olimpijskim. Bilety na ten mecz są dostępne w serwisie Ticketmaster. Polsko-niemiecki pojedynek będzie można również oglądać na żywo od godz. 16.55 w Polsat Sport News lub na ligowej platformie streamingowej.
Udostępnij