Electofun sponsorem Panthers Wrocław w sezonie 2024!

1 miesiąc temu | 21.02.2024, 12:00
Electofun sponsorem Panthers Wrocław w sezonie 2024!

Kolejna marka pozostaje w gronie sponsorów Panthers Wrocław na sezon 2024. Sieć sklepów z rowerami i hulajnogami elektrycznymi Electofun znów wyposaży „Pantery” w komplet pojazdów elektrycznych dostępnych w jego salonach. Nowoczesne urządzenia wesprą klub m.in. podczas organizacji dni meczowych, jak i w codziennej pracy.

Podobnie jak w poprzednim sezonie Electofun zapewni Panthers Wrocław zestaw najwyższej klasy elektrycznych rowerów i hulajnóg. Klub wykorzysta urządzenia do komunikacji na terenie bazy sportowej na Stadionie Olimpijskim, podczas meczów domowych w ramach European League of Football czy do poruszania się po mieście.

Niezwykle cieszymy się z kolejnego roku współpracy z marką Electofun! Jej dotychczasowe wsparcie w wielkim stopniu ułatwiło nam pracę, jesteśmy zachwyceni elektrycznymi pojazdami udostępnionymi nam przez naszego sponsora. To świetna wiadomość, że w sezonie 2024 znów pojedziemy razem! – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Zespół Electofun tworzą pasjonaci elektrycznych pojazdów oraz nowości technologicznych o bogatym doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie elektromobilności. Historia firmy sięga 2009 roku. Obecnie Electofun prowadzi 12 stacjonarnych salonów w całej Polsce oraz popularny sklep internetowy electofun.pl.

Jesteśmy dumni, że kolejny rok możemy wspierać drużynę Panthers Wrocław. Udostępnione przez Electofun rowery elektryczne i e-hulajnogi zostały wyselekcjonowane z myślą o najwyższym komforcie użytkowania zarówno na terenie Stadionu Olimpijskiego, jak i podczas dłuższych tras. Bardzo cieszymy się z trwającej współpracy i trzymamy kciuki za nadchodzący sezon! – komentuje Tomasz Łabno, prezes spółki Frelin – właściciela marki Electofun.

Panthers Wrocław to klub sportów amerykańskich, liczący ponad 300 aktywnych członków. Zespół reprezentuje Polskę w prestiżowych, międzynarodowych rozgrywkach European League of Football, które zrzeszają najsilniejsze drużyny futbolu amerykańskiego na Starym Kontynencie i z najsłynniejszych europejskich metropolii – m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu.

Panthers Wrocław rozpoczną sezon European League of Football 26 maja od arcyciekawego meczu na Tarczyński Arenie. Ich przeciwnikiem będą goście ze stolicy Niemiec – ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.


Udostępnij