Kocham Wroclaw nowym patronem medialnym Panthers Wrocław

2 tygodnie temu | 27.03.2024, 09:00
Kocham Wroclaw nowym patronem medialnym Panthers Wrocław

Panthers Wrocław znów poszerzają grono partnerów. Nowym patronem medialnym wrocławskiego klubu sportów amerykańskich został popularny portal internetowy Kocham Wroclaw, skupiający się wokół lokalnych wydarzeń i inicjatyw.

Kocham Wroclaw to jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych wśród wrocławian, w którym można znaleźć najświeższe informacje o wydarzeniach dziejących się w stolicy Dolnego Śląska oraz inspiracje na temat tego, jak spędzić wolny czas. Profile serwisu Kocham Wroclaw w mediach społecznościowych śledzi ponad 250 tysięcy obserwujących.

Niezwykle cieszymy się z ponownej współpracy z Kocham Wroclaw. Jako wrocławski klub sportów amerykańskich chcemy angażować się w życie społeczne i kulturalne mieszkańców Wrocławia, a nasz nowy patron medialny stworzył ku temu idealną platformę. Liczymy, że dzięki naszej współpracy o meczach Panthers Wrocław dowie się jeszcze więcej kibiców! Już teraz zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie sezonu, które odbędzie się 26 maja na Tarczyński Arenie – pojedynek z Berlin Thunder! – mówi prezes Panthers Wrocław, Michał Latoś.

Z ogromną przyjemnością obejmujemy patronatem medialnym klub Panthers Wrocław. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzący sportowy sezon i emocje z nim związane. Nasz portal od zawsze stara się być blisko wydarzeń, które mają miejsce w naszym pięknym mieście. Wiemy, że sportowa rywalizacja przyciąga uwagę mieszkańców. Liczymy na owocną współpracę z klubem i możliwość dzielenia się z naszymi czytelnikami zapowiedziami i relacjami z meczów oraz ciekawymi materiałami zza kulis – komentuje Małgorzata Braszka, redaktorka naczelna portalu Kocham Wrocław.

Panthers Wrocław to organizacja sportów amerykańskich z ponad 300 aktywnymi członkami. Zespół reprezentuje Polskę w prestiżowych, międzynarodowych rozgrywkach European League of Football, w których biorą udział jedynie najsilniejsze drużyny futbolu amerykańskiego z najsłynniejszych europejskich metropolii – m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu. Oprócz tego klub posiada również sekcje softballu, ultimate frisbee oraz lacrosse.

„Pantery” rozpoczną sezon 26 maja na Tarczyński Arenie. Ich przeciwnikami będą goście z Niemiec – ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.
Udostępnij