Niezbędnik kibica: co wiedzieć przed meczem 19 sierpnia?

11 miesięcy temu | 15.08.2023, 15:00
Niezbędnik kibica: co wiedzieć przed meczem 19 sierpnia?

Trwa rywalizacja w European League of Football! Aby ułatwić Wam orientację podczas dnia meczowego poniżej zebraliśmy w całość wszystkie najważniejsze informacje dotyczące spotkania z Berlin Thunder.

Wydarzenie


Mecz European League of Football
Panthers Wrocław – Berlin Thunder

Data i miejsce

Sobota, 19 sierpnia, godz. 17.00 (rozpoczęcie meczu)
Stadion Olimpijski we Wrocławiu. Al. Paderewskiego 35

Bilety

Bilety można nabyć internetowo w serwisie Ticketmaster lub w kasach biletowych w dniu meczu. Wejściówki należy wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym – telefonie czy tablecie. Bilety nie są numerowane, a wszystkie dostępne miejsca znajdują się na trybunie zachodniej (krytej).

Plan godzinowy

Start pikniku – 15.00
Otwarcie bram -16.00
Rozpoczęcie meczu – 17.00
Zakończenie meczu – ok. 20.00

Dojazd na Stadion Olimpijski

Na Stadion Olimpijski dojechać można komunikacją miejską – tramwaje 9, 17, 33 i autobus 115.

W przypadku korzystania z własnego transportu zapraszamy na parking po lewej stronie tuż za głównym wjazdem na Stadion Olimpijski. Informujemy, że parking jest płatny. Możliwa jest płatność kartą. Bardzo prosimy, aby nie parkować samochodów na trawie.

Strefa kibica i gastronomia


Na esplanadzie Stadionu Olimpijskiego, tuż obok wejść na stadion, zostanie umiejscowiona strefa food tracków oraz stanowiska partnerów i sponsorów klubu.

Sklep kibica

Panthers Shop, w którym kibice mogą nabyć ubrania i gadżety Panthers Wrocław będzie znajdować się na terenie strefy kibica, tuż obok wejścia na trybuny. Sklep będzie działać przed, w trakcie oraz po meczu, a płatności będzie można dokonywać w nim zarówno gotówką, jak i kartą.

Zapraszamy także do skorzystania z naszego sklepu internetowego dostępnego pod TYM linkiem.

Pomoc na Stadionie Olimpijskim

Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek problemy na miejscu, wszelkiej pomocy udzielą nasi wolontariusze, stewardzi i pracownicy służby informacyjnej.

Pierwszy raz na meczu? Poznaj zasady!

Przy wejściu na trybuny na kibiców będą czekać klaskacze z opisem zasad. Dodatkowo naszym meczom zawsze towarzyszy profesjonalny komentarz, z którym zrozumienie reguł rządzących meczem nie mogłoby być prostsze.

Zapraszamy! Dla jeszcze lepszego rozeznania możecie sprawdzić orientację na terenie Stadionu Olimpijskiego na naszym wideo:

Udostępnij