Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Nowy sezon, nowe wyzwania, nowe wsparcie!

1 rok temu | 05.01.2021, 18:43
Nowy sezon, nowe wyzwania, nowe wsparcie!

Nadchodzący sezon, będzie pierwszym w historii naszej drużyny, w którym w pełni skupimy się na rozgrywkach międzynarodowych.

Drużyny, które już niebawem wystąpią pod szyldem European League of Football bez dwóch zdań, od lat należą do czołowych organizacji Starego Kontynentu. Dalekie wyjazdy, wydłużony czas trwania meczów oraz zasady NFL sprawiają, że dla naszych zawodników, mimo wieloletniego doświadczenia na boiskach polskich i międzynarodowych, sezon ten, będzie pełen nowości i coraz to nowych wyzwań.

Tegoroczny sztab szkoleniowy w tym roku wspierany będzie przez The Sideline Hustle!

Uczymy się tylko od najlepszych! Ponad 50 zawodników NFL oraz 9 lat doświadczenia w NCAA, a od tego roku wsparcie...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 5 stycznia 2021

Ponad 50 zawodników występujących w lidze NFL, 9 lat doświadczenia CFB to jedne z wielu kompetencji, którymi pochwalić się może trener Drew Lieberman. My z kolei, możemy pochwalić się, że jako druga, po Vienna Vikings drużyna w Europie nawiązaliśmy stałą współpracę z trenerem Liebermanem.

The Sideline Hustle oraz TSH Europe poprzez telekonferencje oraz konsultacje indywidualne zajmie się wprowadzeniem naszych zawodników Skill Position, na najwyższy światowy poziom.

"Cieszymy się, że udało się nam nawiązać współpracę z The Sideline Hustle. Trenera Liebermanna poznałem w Wiedniu i byłem pod ogromnym wrażeniem jego warsztatu i zaangażowania w trenowanie skrzydłowych. Na całorocznej współpracy z TSH oraz TSH.EU skorzystają nie tylko nasi zawodnicy ale również trenerzy, których rozwój owocował będzie również w kolejnych sezonach." mówi trener główny Jakub Samel.

Udostępnij