Pantery będą morsować – Viby partnerem Panthers Wrocław!

4 tygodnie temu | 25.01.2024, 11:00
Pantery będą morsować – Viby partnerem Panthers Wrocław!

Panthers Wrocław nawiązali współpracę z marką, której zadaniem będzie wsparcie procesu regeneracji wrocławskich zawodników. Nowym partnerem klubu zostało Viby, które specjalizuje się w lodowych kąpielach i terapii zimnem.

Viby to marka popularna wśród sportowców i miłośników morsowania. Nowy partner klubu wyposaży „Pantery” w zestaw zbiorników do lodowych kąpieli, które mają świetny wpływ na regenerację organizmu. Kąpiel w lodzie obniża poziom kortyzolu, uwalnia endorfiny oraz wzmaga produkcję dopaminy – dzięki temu graczom Panthers Wrocław z pewnością nie zabraknie energii podczas intensywnych spotkań w European League of Football.

Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać Panthers Wrocław, zapewniając im dostęp do lodowatych kąpieli zarówno we wrocławskiej siedzibie, jak i na meczach wyjazdowych. Wierzymy, że nasze produkty realnie wpłyną na regenerację zawodników, a co za tym idzie na jeszcze lepsze wyniki na boisku! – mówi Dawid Cichowicz właściciel marki Viby.Zbiorniki Viby są łatwe w transporcie i mogą zostać wykorzystane choćby w przydomowym ogrodzie do całorocznego morsowania. Z tego względu zawodnicy Panthers Wrocław będą z nich korzystać nie tylko w klubowej siłowni, ale także podczas meczów wyjazdowych.

Jestem pewien, że zbiorniki Viby pozytywnie wpłyną na zdrowie i kondycję naszych graczy – to jeden z detali, dzięki którym możemy zyskać przewagę. Regeneracja jest dla nas kluczowa w kontekście długiego i intensywnego sezonu w European League of Football. Dziękujemy marce Viby za wsparcie! – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Udostępnij