Panthers Ultimate na Windmill Tournament w Amsterdamie!

1 miesiąc temu | 12.06.2024, 14:38
Panthers Ultimate na Windmill Tournament w Amsterdamie!

Panthers Wrocław z dumą ogłaszają udział w prestiżowym Windmill Tournament, który odbędzie się w Amsterdamie w dniach 14-16 czerwca. To 18. edycja renomowanego turnieju, w którym nasza męska sekcja Ultimate będzie miała zaszczyt rywalizować z najlepszymi drużynami z całego świata.

Turniej rozgrywany jest w systemie szwajcarskim, co zapewnia emocjonujące i zróżnicowane spotkania. Pierwszy mecz zagramy z reprezentacją Hiszpanii o godzinie 8:30 w piątek. Udział na Windmillu traktujemy jako nagrodę za tegoroczne mistrzostwo Polski oraz jako doskonałą okazję do wzmocnienia zgrania między zawodnikami i rozwoju indywidualnych zdolności. Naszą drużynę wzmocnią na tym turnieju:

- Jakub Stencel
- Emanuel Kołata
- Hieronim Dzieślewski
- Piotr Wrzaszcz


W tym roku na turnieju pojawią się także reprezentacje USA, Kanady oraz Meksyku, które traktują ten turniej jako przygotowanie przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Gold Coast w Australii. To wyjątkowa okazja, by zmierzyć się z drużynami na najwyższym światowym poziomie oraz poznać gwiazdy Ultimate na żywo.

Będziemy na bieżąco informować o meczach i ich przebiegu, dlatego bądźcie z nami i śledźcie nasze poczynania w Amsterdamie. Trzymajcie kciuki za Panthers Wrocław!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia pod TYM linkiem.

Udostępnij