Panthers Wrocław z czwartym zwycięstwem. Polacy lepsi od Prague Lions

7 miesięcy temu | 02.07.2023, 22:07
Panthers Wrocław z czwartym zwycięstwem. Polacy lepsi od Prague Lions
Panthers Wrocław budują kolejną zwycięską serię. Wrocławianie pokonali na oczach własnej publiczności Prague Lions 29:23. To czwarta wygrana polskiego zespołu w tegorocznym sezonie European League of Football. Za tydzień reprezentanci Polski udadzą się do Hamburga, aby ponownie podjąć miejscowych Sea Devils.

Polacy pokonali Czechów


W piątej kolejce European League of Football Panthers Wrocław mierzyli się na własnym boisku z ekipą Prague Lions. Była to pierwsza konfrontacja obu zespołów w ramach European League of Football. Faworytami spotkanie byli wrocławianie, którzy zgodnie z przewidywaniami dopisali do swojego konta kolejną wygraną

Mecz nie miał jednak jednostronnego przebiegu. Goście z Czech zdołali postawić się wrocławskiej drużynie, choć ostatecznie to „Pantery” mogły cieszyć się ze zwycięstwa – m.in. dzięki przyłożeniom Tony’ego Tate i Dawida Brzozowskiego oraz celnym kopnięciom Jakuba Ałdasia.

Bardzo cieszymy się z kolejnej wygranej. Zespół z Pragi postawił przed nam trudne warunki, jednak zdołaliśmy zrealizować nasz plan. Wiemy również, które elementy gry musimy jeszcze skorygować. Teraz przed nami ważne i trudne spotkanie w Hamburgu, do którego już rozpoczęliśmy przygotowania Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Szlagier w Hamburgu

W następnej kolejce ligi europejskiej Panthers Wrocław udadzą się na hitowe spotkanie do Niemiec. 9 lipca (niedziela) o 13.00 wrocławianie ponownie zmierzą się z Hamburg Sea Devils. W pierwszym spotkaniu to reprezentanci Polski byli górą. Pojedynek ten – podobnie jak wszystkie pozostałe mecze Panthers Wrocław – będzie można śledzić w sportowych kanałach Polsatu – transmisja od 12.55 w Polsat Sport News.
Udostępnij