Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

Panthers Wrocław z sekcją Ultimate Frisbee!

9 miesięcy temu | 17.02.2022, 19:01
Panthers Wrocław z sekcją Ultimate Frisbee!

Panthers Wrocław rośnie w siłę. Do działających w szeregach klubu futbolistów, żeńskich sekcji softball i lacrosse oraz młodzieżowych oddziałów Minis i Juniors dołącza właśnie Ultimate Frisbee. Sekcja powstaje z połączenia męskiej drużyny The Bridge oraz żeńskiej Flowers.

Nowa sekcja wrocławskiego klubu na początku będzie liczyć blisko 50 osób. W jej szeregach znajdą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy do tej pory reprezentowali The Bridge Wrocław oraz Flowers Wrocław. Obie ekipy to wielokrotni Mistrzowie Polski oraz reprezentanci stolicy Dolnego Śląska i Polski na arenach międzynarodowych. 

– Ultimate Frisbee to już czwarty sport amerykański w strukturach Panthers. Po kilku miesiącach rozmów wreszcie możemy z dumą powiedzieć, że nasza wielka kocia rodzina po raz kolejny się powiększyła. Widowiskowość i dynamika dyscypliny doskonale wpisuje się w to, do czego przyzwyczaili się nasi kibice – teraz pozostaje nam tylko zaprosić Was na mecze Panthers Ultimate – mówi Prezes Zarządu Panthers Wrocław, Michał Latoś

Drużyna trenować będzie pod okiem wykwalifikowanego sztabu trenerskiego z Filipem Dobranowskim oraz Pauliną Lewandowską na czele. Treningi, podobnie jak w przypadku pozostałych oddziałów Panthers, odbywać będą się w siedzibie klubu, czyli na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Klub po dołączeniu nowej sekcji będzie liczył ponad 250 osób.

9
Udostępnij