Pierwszy dzień wiosny na sportowo!

1 rok temu | 22.03.2022, 19:01
Pierwszy dzień wiosny na sportowo!

Misją każdej organizacji sportowej powinna być promocja sportu wśród młodzieży, w naszym klubie zdecydowanie nie jest to tylko puste hasło!

Poza sezonem, nasi zawodnicy zaangażowani są w wiele inicjatyw w szkołach i instytucjach zrzeszających młodzież w każdym wieku.

W offseasonie 2021/2022 mieliśmy okazję przeprowadzić ponad 50 godzin lekcji wychowania fizycznego, zaznajamiając wrocławską młodzież z futbolem amerykańskim, Softballem, Lacrosse i Ultimate Frisbee.

Szczególnie bliski naszej organizacji jest Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy numer 10 we Wrocławiu. Od lat przy wielu okazjach bardzo blisko współpracujemy z kadrą i uczniami szkoły, których gościmy również na naszych meczach domowych na Stadionie Olimpijskim. Z podopiecznymi ośrodka spędziliśmy również tegoroczny pierwszy dzień wiosny. Na boisku szkolnym przeprowadziliśmy dwie lekcje futbolu pod okiem trenera i zawodników Panthers Wrocław,

Uczniowie SOS nr 10 nie pozostali nam dłużni, na koniec zajęć wręczając nam własnoręcznie wykonany stroik wielkanocny, który już zdobi nasze biuro na Stadionie Olimpijskim. Dziękujemy!

Udostępnij