Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Portugalski obrońca Artur Pinheiro dołącza do Panthers!

1 miesiąc temu | 15.12.2022, 18:00
Portugalski obrońca Artur Pinheiro dołącza do Panthers!

Tegoroczne zasady w European League of Football pozwalają na wzmocnienie składu drużyny czterema zawodnikami ze statusem A - rozpoczynających karierę futbolową w kraju z rozgrywkami futbolowymi na poziomie akademickim (Stany Zjednoczone, Meksyk, Kanada, Japonia) oraz sześcioma zawodnikami ze statusem E - dla nas są to zawodnicy pochodzący zza granicy, z kraju nie wymienionego na liście A. 

Na wrocławskim pokładzie powitaliśmy już trzech z czterech zawodników z USA (S. Brown - DL, A. Smith - DB, B. Martin - WR) - czas poznać trzeciego zawodnika Europejskiego w składzie na sezon 2023!

Artur Pinheiro, Defensive Line

Potężny, bo ważący 133 kilogramów przy 190 centymetrach wzrostu, Portugalczyk to kolejne wzmocnienie w składzie przebywającego aktualnie we Wrocławiu trenera głównego Dave Christensena. W sezonie 2021 - inauguracyjnym roku European League of Football - Pinheiro reprezentował barwy Barcelona Dragons aby w sezonie 2022 przenieść się za ocean, do występującej w meksykańskiej lidze LFA drużyny Fundidores de Monterrey. Po dwuletniej przerwie związanej z obostrzeniami spowodowanymi pandemią COVID-19, sezon 2022 przyniósł ekipie Fundidores pierwsze historyczne Mistrzostwo Meksyku, a sam Pinheiro wyróżniony został tytułem Mexico All-Star.

W oczekiwaniu na emocje, które przyniesie sezon zobaczcie zestawienie najlepszych akcji najnowszej Pantery na meksykańskich boiskach w zeszłym sezonie!

Udostępnij