Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

QB 1 na pokładzie #ThePack2023!

1 miesiąc temu | 29.12.2022, 18:03
QB 1 na pokładzie #ThePack2023!

Poznaliśmy jedno z najbardziej oczekiwanych nazwisk w składzie na sezon 2023!

Nazwiskiem nowego rozgrywającego na sezon European League of Football zamykamy listę czterech amerykańskich wzmocnień dozwolonych w europejskich rozgrywkach w 2023. Do Solomona Browna (Defensive Line), Areviusa Smitha (Defensive Back) oraz Brentona Martina (Wide Receiver) dołącza ostatnie ogniwo - rozgrywający Nik Rango!

Nik Rango, Quarterback, Hudson Valley Vikings

Zgodnie z przypuszczeniami kibiców oraz założeniami sztabu trenerskiego pod wodzą trenera Dave Christensena, to właśnie 24-letni amerykanin poprowadzi nasz atak w trzecim sezonie European League of Football. Rango to mierzący 188 centymetrów, ważący 91 kilogramów leworęczny rozgrywający ze sportową przeszłością w baseballu. Mimo młodego wieku, Rango ma na swoim koncie kilka szkolnych rekordów, a w swoim ostatnim sezonie w dziesięciu spotkaniach zanotował ponad 2000 jardów podaniowych i trzynaście przyłożeń. Dzięki swojej grze, Rango dostrzeżony został przez trenerów występującej w pierwszej dywizji drużyny uniwersytetu Albany - UAlbany Great Danes, w której barwach przez obostrzenia COVIDowe nie rozegrał jednak sezonu w NCAA.

Od zakończenia szkoły Rango brał udział w indywidualnych treningach do drużyn Canadian Football League (CFL) aby w końcu podpisać profesjonalny kontrakt z ekipą Virginia Armada w lidze Major League Football, która przez problemy finansowe odwołała cały sezon 2022.

Rango brał również udział w campie HUB - skierowanym dla zawodników aspirujących do gry na profesjonalnym poziomie, rozwijając wciąż swoje umiejętności, które już w czerwcu podziwiać będziemy na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu!

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do Panter w European League of Football?

Zdecydowałem się dołączyć do Panthers, aby podróżować po świecie, rozwijać nowe relacje z kolegami z drużyny i trenerami oraz być częścią zespołu, który ma wspólne nastawienie na zdobycie mistrzostwa.

Jak opisałbyś swój styl gry?

Opisałbym siebie jako zawodnika, który zrobi wszystko, aby wygrać. Jestem też dumny z tego, że potrafię celnie wykonać dowolny rzut na boisku.

Czego fani Panthers i twoi koledzy z drużyny mogą spodziewać się na boisku i poza nim?

Mogą oczekiwać, że facet, który codziennie przychodzi do pracy będzie przygotowany i z celem bycia najlepszym kolegą z drużyny, jakim tylko mogę być.

Kilka słów do fanów?

Jestem bardzo podekscytowany możliwością bycia częścią tej wspaniałej organizacji. Nie mogę się doczekać gry przed Wami! Jedziemy po mistrzostwo!

Udostępnij