Rozgrywający na miejscu. Matthew Vitale dołącza do Panthers Wrocław

6 miesięcy temu | 25.05.2023, 17:45
Rozgrywający na miejscu. Matthew Vitale dołącza do Panthers Wrocław
Panthers Wrocław ogłosili nazwisko swojego rozgrywającego w sezonie 2023. Dyrygentem ofensywy reprezentantów Polski w European League of Football będzie Matthew Vitale – zawodnik z doświadczeniem na najwyższym poziomie uniwersyteckim w USA.

Nowy rozgrywający Panthers Wrocław ma sobą grę w Jackson State Tigers w pierwszej dywizji NCAA. 26-latek w czasie gry w Stanach Zjednoczonych zdobył liczne wyróżnienia, m.in. nagrodę dla MVP konferencji California Football oraz dwukrotną nominację do AAC All-Academic Team. Matthew Vitale zastąpi w składzie Panthers Wrocław Nika Rango, z którym klub rozwiązał kontrakt w ostatnim czasie.

Dołączyłem do Panthers Wrocław, aby wywalczyć mistrzostwo European League of Football, każda osoba w naszej organizacji ma dokładnie ten sam cel. Możliwość gry w lidze europejskiej to dla mnie wielkie wyróżnienie. Pobyt za granicą i profesjonalna gra w futbol to niesamowita okazja, którą chcę w pełni wykorzystać. Wrocław to świetne miejsce do rozwoju kariery, mamy znakomitych trenerów i zawodników, którym w pełni ufam. Jestem przekonany, że to będzie niesamowity i wyjątkowy sezon – mówi sam Vitale.

Matthew Vitale to ostatni zawodnik zza granicy w składzie Panthers Wrocław na sezon 2023. Oprócz niego wrocławianie zakontraktowali jeszcze trzech graczy ze Stanów Zjednoczonych – do „Panter” dołączyli także Tony Tate (WR), Artevius Smith (DB) oraz Solomon Brown (DL).

Panthers Wrocław rozpoczną rozgrywki European League of Football od domowego spotkania z Hamburg Sea Devils 3 czerwca o godz. 17.00 na Stadionie Olimpijskim. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.
Udostępnij