Sportowe ferie z Panthers Wrocław!

10 miesięcy temu | 07.02.2023, 14:44
Sportowe ferie z Panthers Wrocław!

Ferie to czas, który powinien zostać wykorzystany maksymalnie, a najlepiej na sportowo – z takiego założenia wychodzimy w Panthers Wrocław. W lutym zapraszamy najmłodszych na zajęcia, podczas których ci będą mogli aktywnie i w ciekawy sposób spędzić czas oraz poznać tajniki amerykańskich dyscyplin sportu pod okiem doświadczonych szkoleniowców.

Sportowe ferie z Panthers Wrocław to pięć intensywnych dni pełnych atrakcji dla najmłodszych. To nie tylko zajęcia, podczas których dzieci poznają takie dyscypliny sportu jak futbol amerykański, lacrosse, softball czy ultimate frisbee. Oprócz tego czekają na nich m.in. warsztaty z gotowania, warsztaty muzyczne i rozmaite zabawy integracyjne.

Zajęcia będą odbywać się w dniach 20–24 lutego od godz. 8:30 do 17:00. Najmłodsi codziennie będą uczestniczyć w dwóch treningach sportowych. W trakcie ferii wszystkim podopiecznym zapewnimy także wyżywienie, obejmujące dwa posiłki dziennie. 

Prowadzącymi zajęć będą profesjonalni trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodymi sportowcami. Na miejscu obecny będzie m.in. czołowy futbolista Panthers Wrocław – Rafał Rogaczewski.

Ferie będą odbywać się na nowoczesnym obiekcie, na którym na co dzień trenują i rozgrywają mecze zawodnicy Panthers Wrocław – Stadionie Olimpijskim. Zarówno na głównej płycie stadionu, jak i siłowni i w sali treningowej.

Ferie organizowane są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców z grupy wiekowej 7-13 lat.

Zapisy na ferie dostępne są pod TYM linkiem. Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres karolina@pantherswroclaw.com.

Udostępnij