Sportowe ferie z Panthers Wrocław!

1 miesiąc temu | 16.01.2024, 10:00
Sportowe ferie z Panthers Wrocław!
Ferie to czas, który powinien zostać wykorzystany maksymalnie, a najlepiej na sportowo – z takiego założenia wychodzimy w Panthers Wrocław. W styczniu zapraszamy najmłodszych na zajęcia, podczas których ci będą mogli aktywnie i w ciekawy sposób spędzić czas oraz poznać tajniki amerykańskich dyscyplin sportu pod okiem doświadczonych szkoleniowców.

Sportowe ferie z Panthers Wrocław to pięć intensywnych dni pełnych atrakcji dla najmłodszych. To nie tylko zajęcia, podczas których dzieci poznają takie dyscypliny sportu jak futbol amerykański, lacrosse, softball czy ultimate frisbee. Oprócz tego czekają na nich m.in. warsztaty i rozmaite zabawy integracyjne.

Zajęcia będą odbywać się w dniach 22–26 stycznia od godz. 8:30 do 16:00 (przywiezienie dzieci od 8:00 i odbiór do 17:00). Najmłodsi codziennie będą uczestniczyć w dwóch treningach sportowych (futbol amerykański i inne dyscypliny). W trakcie ferii wszystkim podopiecznym zapewnimy także wyżywienie, obejmujące dwa posiłki dziennie. Między treningami będą odbywać się także inne aktywności takie jak gry terenowe, wyjście do Hydropolis, spotkanie z fizjoterapeutą czy warsztaty plastyczne.

Prowadzącymi zajęć będą profesjonalni trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodymi sportowcami. Ferie będą odbywać się na nowoczesnym obiekcie, na którym na co dzień trenują i rozgrywają mecze zawodnicy Panthers Wrocław – Stadionie Olimpijskim. Zarówno na głównej płycie stadionu, jak i siłowni i w sali treningowej.

Ferie organizowane są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców z grupy wiekowej 7-13 lat.

Zapisy na ferie dostępne są pod TYM linkiem.
Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres karolina@pantherswroclaw.com.
Udostępnij