Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Stowarzyszenie kibiców Tomcats Family – oświadczenie

2 tygodnie temu | 16.03.2023, 09:44
Stowarzyszenie kibiców Tomcats Family – oświadczenie

Mając na uwadze rozwój futbolu amerykańskiego władze klubów Panthers Wrocław i Jaguars Kąty Wrocławskie akceptują i popierają inicjatywę swoich fanów zmierzającą do utworzenia stowarzyszenia kibiców, której celem będzie zwiększenie zainteresowanie naszą dyscypliną sportu, a owocem tej współpracy będzie nowa jakość dopingu oraz zacieśnienie wzajemnych relacji na trybunach i poza boiskiem

Nazwa stowarzyszenia Tomcats Family niesie w sobie jasny przekaz potwierdzający jedność działania stron w celu utworzenia prawdziwie rodzinnych relacji. W imieniu klubów Panthers i Jaguars deklarujemy po zarejestrowaniu stowarzyszenia zgodę na wykorzystanie naszych barw i oznaczeń dla potrzeb realizacji celów statutowych stowarzyszenia.

Potwierdzamy, że w celu zachowania ścisłych więzi pomiędzy stowarzyszeniem a klubami, skorzystamy ze statutowego prawa do obsady po jednym stanowisku członka Zarządu Stowarzyszenia i deklarujemy swój osobisty udział.

Pragniemy wraz z naszymi kibicami pokazać wszystkim, że rodzina się wspiera i działa razem przed meczem, w jego trakcie i po nim oraz przed sezonem, w jego trakcie i po jego zakończeniu. Dołożymy wszelkich starań, aby stadion był naszym domem, a mecz wspólnym świętem dla kibiców oraz drużyn.

Pod TYM linkiem można znaleźć deklarację członkowską Tomcats Family. Spotkanie założycielskie stowarzyszenia odbędzie się 25 marca o 12.00 na Stadionie Olimpijskim. Więcej szczegółów znajdziecie pod TYM linkiem.

Udostępnij