TOP25 reklam podczas Super Bowl

1 rok temu | 14.02.2023, 12:26
TOP25 reklam podczas Super Bowl

W Super Bowl LVII Kansas City Chiefs pokonali Philadelphię Eagles 38:35. W finale NFL futbol amerykański jest jednak jedynie częścią całego show – pozostałe, równie istotne elementy to m.in. koncert w przerwie (w tym roku z udziałem Rihanny) czy specjalnie przygotowane na tę okazję reklamy. Spoty stworzone w tym roku na Super Bowl są naprawdę wyjątkowe – sprawdźcie najciekawsze z nich!

Tegoroczne Super Bowl śledziło średnio 113 milionów widzów, a mówimy tu jedynie o publiczności w Stanach Zjednoczonych. Finał NFL równie ogromne liczby generuje zresztą co roku – nic dziwnego, że dla światowych marek to świetna okazja do promocji. W Super Bowl mogą wystąpić jedynie dwie drużyny, a to oznacza, że większości oglądających wcale nie stanowią kibice dwóch najlepszych franczyz sezonu – wręcz przeciwnie. Uwaga widzów zostaje zatem rozproszona i częściowo skierowana również na inne atrakcje – takie jak Halftime Show czy właśnie reklamy.

Każdego roku czołowe agencje reklamowe przygotowują na Super Bowl swoje najlepsze i najbardziej kreatywne prace, które mają stać się integralną częścią całego widowiska. Poniżej 25 najciekawszych reklam tegorocznego finału NFL:

1. Samuel Adams

2. Uber

3. Pepsi (Ben Stiller)

4. Bud Light

5. GM x Netflix

6. Pop Corners (Breaking Bad)

7. Crown Royal (Dave Grohl)

8. Ram

9. Dunkin’ Donuts (Ben Affleck)

10. Busch

11. Michelob Ultra

12. Miller Lite

13. Kia

14. NFL (Run With It)

15. T-Mobile (Bradley Cooper)

16. Paramount (Sylvester Stallone)

17. Downy Unstopables

18. Rakuten

19. T-Mobile (John Travolta)

20. Pringles (The Last of Us)

21. DoorDash

22. E*Trade

23. Popeyes

24. Booking.com

25. Skechers (Snoop Dogg)

Udostępnij