Trudne spotkanie z Frankfurt Galaxy

1 rok temu | 21.06.2022, 11:13
Trudne spotkanie z Frankfurt Galaxy

Po dwóch zwycięstwach Panthers musieli uznać wyższość przeciwnika – Galaxy, aktualnych mistrzów Europy. Osłabieni brakiem podstawowego rozgrywającego wrocławianie zapowiadają wyciągnięcie wniosków, a okazja do rehabilitacji za tydzień – w domowym spotkaniu przeciwko Hamburg Sea Devils

Porażka Panthers na wyjeździe

W niedzielę 19. czerwca Panthers Wrocław mierzyli się na wyjeździe z Frankfurt Galaxy w ramach 3. kolejki tegorocznego sezonu European League of Football.

To było dla wszystkich bardzo trudne spotkanie. Kontuzje na kluczowych pozycjach nie pozwoliły nam na dobre wejście w mecz, który od pierwszych minut nie potoczył się według planu gry. Mamy kolejny tydzień, by dokonać kluczowych zmian i przygotować się do meczu z Hamburg Sea Devils. Porażka z Frankfurt Galaxy nie zmienia nic w naszych planach na ten sezon. Nadal jesteśmy w grze – mówi Jakub Samel, Trener Główny Panthers Wrocław.

Panthers wracają do Wrocławia

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach kolejny mecz Panthers rozegrają u siebie. 26. czerwca na Stadionie Olimpijskim podejmą Hamburg Sea Devils w pojedynku na szczycie konferencji północnej. Spotkanie to może mieć kluczowe znaczenie w kontekście awansu do fazy play-off.

Musimy szybko przełknąć porażkę z Frankfurtu i skupić się na kolejnym, tym razem domowym spotkaniu. Po dwóch trudnych wyjazdach wracamy na Stadion Olimpijski i chcemy pokazać naszym kibicom charakter, za który nas tak uwielbiają. Gwarantuję, że będzie to inne spotkanie niż ostatnia porażka – przekonuje Michał Latoś, Prezes Zarządu Panthers Wrocław.

Bilety na mecz Panthers Wrocław z Hamburg Sea Devils można kupić już teraz w serwisie Ticketmaster, a także w kasach w dniu meczu. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się 26. czerwca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu osobiście, mają możliwość śledzenia spotkania na żywo od godz. 15.00 na antenie Polsat Sport News (lub Polsat Sport Extra).

Udostępnij