Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

WBO - Wrocław stawia na sport! Głosujemy #324 i #341

2 miesiące temu | 29.09.2022, 16:22
WBO - Wrocław stawia na sport! Głosujemy #324 i #341

Łączymy siły w walce o realizację kolejnych projektów w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego! 

Stadion Olimpijski to dom naszego klubu - futbolistów, dziewczyn z sekcji Lacrosse, juniorów czy Panthers Ultimate. Teraz walczymy o nowy dom dla dziewczyn z Panthers Softball!

W tegorocznym WBO zachęcamy Was do oddania głosu na dwa projektu:

➡️​ Projekt osiedlowy numer 324 - Budowa boiska wielofunkcyjnego na Niskich Łąkach

➡️​ Projekt ponadosiedlowy numer 341- Zadaszenie boiska przy ul. Lotniczej

Projekt 324 zakłada powstanie boiska Softballowego w kompleksie Oławka, mieszczącym się na Niskich Łąkach.  Zapole boiska softballowego będzie otwarte, umożliwiając uprawianie również innych sportów. Brak dostępu do urozmaiconego i ogólnodostępnego zaplecza sportowo-rekreacyjnego dotyka wielu Wrocławian, szczególnie na osiedlu Przedmieścia Oławskie. Wrocław, mimo świetnej drużyny - historycznych Hrabin i Panthers Softball jest miastem pozbawionym infrastruktury do trenowania i gry w nasz sport. Stan techniczny dotychczasowego boiska - Stan Musiał Field jest fatalny - dziury w ziemi uniemożliwiają bezpieczną grę a zardzewiałe oraz podziurawione ogrodzenia i boxy stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zawodniczek. 

Projekt 341 przenosi nas na ulicę Lotniczą i wielofunkcyjne rolkowisko. To obiekt ogólnodostępny, gdzie każdy może w bezpieczny sposób jeździć na rolkach. Oprócz tego jest przystosowane do lacrosse, hokeja na rolkach, roller derby i bike polo. W 2019, podczas ówczesnego WBO, wrocławianie wybrali do realizacji właśnie projekt tego rolkowiska. Tegoroczny projekt 341 nie tylko jeszcze bardziej zwiększy bezpieczeństwo podczas korzystania lecz również znacznie wydłuży żywotność obiektu oraz pozwoli na korzystanie z niego przez większą ilość czasu w ciągu roku. 

Swój głos oddacie pod linkiem - https://bit.ly/wbo-324-341

Za każdy głos serdecznie dziękujemy!

‼️​ Pamiętajcie, że do oddania głosu uprawniony jest każdy mieszkaniec Wrocławia posiadający numer PESEL - wiek nie gra roli‼️

Udostępnij