Współpraca

Stworzyliśmy we Wrocławiu coś wyjątkowego!

Panthers to wrocławski klub sportów amerykańskich, który jako jedyny w Europie łączy 4 dyscypliny sportu, 8 sekcji i blisko 350 zawodniczek i zawodników w wieku od 6 do 38 lat. 

Panthers Wrocław to międzynarodowy fenomen, którego mecze w telewizji w Europie ogląda nawet pół miliona osób, a na trybunach legendarnego Stadionu Olimpijskiego, na którym rozgrywamy nasze spotkania, w sezonie 2022 zasiadło blisko 20 000 fanów sportu.

Przed nami pełen wyzwań sezon 2023, w którym rozegramy spotkania w całej Europie, a rozgrywki na żywo w telewizji oglądać będzie można w 11 krajach, w tym oczywiście w Polsce. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnego tworzenia tej wyjątkowej historii.

Jeśli chcą poczuć Państwo atmosferę amerykańskiego sportu, polecamy krótkie podsumowanie sezonu 2022:  

 

A pod TYM LINKIEM znajdziecie Państwo naszą ofertę sponsorską. Dlaczego nie ma w niej konkretnych kwot? Wierzymy, że każda firma jest wyjątkowa i potrzebuje skrojonych na miarę świadczeń i doświadczeń, które jesteśmy gotowi wspólnie stworzyć.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem naszych możliwości z bliska, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

POBIERZ OFERTĘMaciej Jackowski

Telefon: 669 909 097

Mail: maciej@pantherswroclaw.com