ALBA dołącza do grona sponsorów Panthers Wrocław

3 tygodnie temu | 30.01.2024, 09:00
ALBA dołącza do grona sponsorów Panthers Wrocław

Panthers Wrocław rozpoczną sezon 2024 w wielkim stylu – od międzynarodowego spotkania na 44-tysięcznej Tarczyński Arenie. Marką, która wesprze wrocławian w organizacji tego wydarzenia, będzie ALBA – jeden ze światowych liderów branży gospodarki odpadami i recyklingu, ochrony środowiska oraz handlu surowcami wtórnymi.

Grupa ALBA działa na rynku od 1995 roku i z biegiem czasu stała się trzecim pod względem wielkości prywatnym przedsiębiorstwem w Polsce oferującym usługi odbioru odpadów. Obecnie ALBA Group prowadzi działalność w oparciu o 12 spółek oraz ich filie zlokalizowane na terenie całego kraju.

ALBA wesprze Panthers Wrocław w organizacji meczu otwarcia sezonu – starcia z niemieckimi Berlin Thunder na Tarczyński Arenie w ramach European League of Football. Mecz odbędzie się 26 sierpnia o godz. 13.00, a bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.

Cieszymy się, że możemy wspierać Panthers Wrocław w europejskiej rywalizacji. Wierzymy, że nasze wsparcie pozwoli wrocławskim „Panterom” wejść na kolejny poziom, a tym z pewnością jest organizacja meczu na stadionie tej klasy co Tarczyński Arena. Życzę powodzenia drużynie Panthers Wrocław, mamy nadzieję na wielkie zwycięstwo! – mówi Paweł Długosz, Członek Zarządu ALBA Polska.

Zaangażowanie i wsparcie tak dużej marki, jaką jest ALBA, ma dla nas ogromne znaczenie i stanowi potwierdzenie, że również my jako klub sportowy stanowimy uznaną już markę. Na Tarczyński Arenie damy z siebie 100 procent i zrobi wszystko, aby było o nas głośno w całej Europie. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, do zobaczenia 26 maja! – uzupełnia Michał Latoś, Prezes Panthers Wrocław.

Panthers Wrocław to klub sportów amerykańskich, liczący ponad 300 aktywnych członków. Zespół reprezentuje Polskę w prestiżowych, międzynarodowych rozgrywkach European League of Football, które zrzeszają najsilniejsze drużyny futbolu amerykańskiego na Starym Kontynencie i z najsłynniejszych europejskich metropolii – m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu.
Udostępnij