Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Biegowy Boost w #ThePack2021

1 rok temu | 01.02.2021, 10:57
Biegowy Boost w #ThePack2021

Zeszłoroczny backfield Panthers zdominował międzynarodowy duet - polski rozgrywający Bartek Dziedzic, oraz Ryan Tuiasoa, biegacz prosto z Hawajów.

Najnowsze zagraniczne wsparcie naszej drużyny zastąpi właśnie Ryana, który z powodów prywatnych zdecydował się na powrót do  domu, kończąc naszą wspólną przygodę w 2020 roku.

Drugi bohater cyklu Łach Stats! Poniżej znajdują się liczby, dzięki którym Ryana przedstawiać nie trzeba nikomu 🔥 Było...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Sobota, 23 stycznia 2021

Jeszcze raz - dziękujemy za wszystko Ryan!

Lamar Carswell - Running Back, Trine University

🚨Kolejny element układanki #ThePack2021 🐾 To właśnie Lamar Carswell będzie zawodnikiem, którego oglądać będziemy obok...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Poniedziałek, 1 lutego 2021

Przy wzroście 176 cm oraz wadze 80 kg, Lamar spędził ostatni sezon w Fińskiej Maple League, gdzie w barwach Kuopio Steelers sezon zakończył z tytułem mistrzowskim! W sezonie regularnym po 58 posiadaniach, Carwell pochwalić się mógł biegami na średnio 9,3 jarda na próbę, natomiast w całym sezonie, z piłką przebiegł 799 jardów, meldując się w strefie końcowej aż 14 razy!

Dodatkowo, do swoich osiągnięć biegowych, Lamar dołożył 215 jardów podaniowych i 8 przyłożeń po złapaniu!

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do Panthers?

Zdecydowałem o dołączeniu do Panthers z kilku powodów. Początkowo, zacząłem pytać moich europejskich znajomych, o ich opinie na temat Panthers, zawsze słyszałem same niesamowite rzeczy i opinie! Przez to samemu zacząłem szukać informacji o mieście i kulturze, i szczerze? Byłem zachwycony tym, co zobaczyłem! 

Skontaktowali się ze mną trenerzy Meechie Eaton i Jakub Samel. Oboje mają ogromną wiedzę w temacie footballu i wiem, że taki sztab trenerski może pomóc mi osiągnąć najwyższy sportowy poziom, a jest to coś, na czym bardzo mi zależy.

Generalnie Wrocław wygląda na świetną organizację i nie mogę doczekać się aż zacznę pracę jako część Panthers!

Jak opiszesz swój styl gry?

Mój styl gry jest mocno ekscytujący dla widzów. Jestem szybkim i zwinnym biegaczem, który stara się wykonywać big play’e jak często mogę.

Czego może spodziewać się po Tobie drużyna i kibice?

Panthers może oczekiwać ode mnie szacunku do gry na boisku i poza nim. Chcę przebijać wszystkie bariery i zapewnić sukces drużynie. Jestem bardzo podekscytowany tą szansą i obiecuję - nie zawiodę!

Po sezonie 2020 Lamar został wyróżniony tytułem Running Backs AFI All-Pandemic Team.

Jeszcze przed debiutem w naszych barwach, zobaczcie film z najlepszymi akcjami Lamara z Trine University:

#MeetThePack

m.jackowski@pantherswroclaw.com
Udostępnij