Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Czterech zawodników Panthers wyróżnionych tytułami All-Star 2022!

2 miesiące temu | 28.09.2022, 12:42
Czterech zawodników Panthers wyróżnionych tytułami All-Star 2022!

#1 Darius Robinson - Returner

Mimo, że nominalną pozycją numeru jeden już drugi sezon w Panthers jest Cornerback, Darius niejednokrotnie dał poznać się jako jeden z najlepszych returnerów w lidze. Robinson w sezonie 2022 z piłką powracał łącznie 55 razy, zdobywając dla Panthers ponad 1000 jardów przez cały sezon.

#2 Malik Stanley - Wide Receiver

Malik Stanley pojawił się we Wrocławiu po informacji, że do Panthers nie wróci KaVontae Turpin (rozgrywający w tym momencie niesamowity sezon w barwach Dallas Cowboys!). Ten niemal dwumetrowy, ważący 100 kg skrzydłowy to prawdziwa maszyna do zdobywania jardów - jego niesamowity zasięg i siła były niejednokrotnie wykorzystywana przez Justice Hansena i Slade Jarmana. W sezonie 2022 Stanley w endzonie przeciwników meldował się dwunastokrotnie, zdobywając w sumie 1099 jardów po podaniach!

#5 Goran Zec - Safety

Podobnie jak dla Robinsona, 2022 był dla Zeca drugim sezonem w niebiesko-czarnych barwach. Sezon 2022 to dla Gorana: 6 przechwytów (lider European League of Football), 88 powaleń, 4 powalenia rozgrywającego, dwa przechwyty zakończone przyłożeniami - kibice zdecydowanie nie mogli narzekać na brak widowiska, kiedy na boisku pojawiał się nasz Serbski obrońca!

#9 Maxime Rouyer - Linebacker

Na papierze, Maxime był zawodnikiem, który uzupełnił naszą obronę po transferze Karlisa Braunsa do występujących w Canadian Football League British Columbia Lions. Francuski Linebacker spędził w lidze kanadyjskiej 2 sezony (oraz niesławny 2020 COVID season) a do ligi wszedł z hukiem! Zupełnie dominując formacje ofensywne w grze biegowej oraz podaniowej, Rouyer zanotował łącznie 89 powalenia oraz jedno przyłożenie po stracie piłki.

Udostępnij