Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

Dołącz do kociej rodziny - jesienne rekrutacje Panthers!

2 miesiące temu | 29.09.2022, 12:57
Dołącz do kociej rodziny - jesienne rekrutacje Panthers!

Od jakiegoś czasu szukasz sportowego zajęcia dla siebie albo swoich dzieci? Otwieramy się na Was - w najbliższym czasie organizujemy aż trzy (i pół ;) ) rekrutacji do naszych sekcji!

Pamiętaj - nie ważne, że nigdy nie miałeś/nie miałaś styczności z naszymi dyscyplinami. Oczywiście doświadczenie w innych sportach nigdy nie będzie przeszkodą podczas wejścia na nową ścieżkę, ale z naszymi trenerami i trenerkami wiemy, że nauczymy Cię wszystkiego - nawet od zera.

Panthers Juniors - 08.10; 11:00 Stadion Olimpijski

Rozpocznij przygodę z futbolem amerykańskim pod okiem najlepszych! Szukamy dużych, małych, silnych i tych mniej silnych również - dzięki specyfice dyscypliny, każdy znajdzie na boisku miejsce idealne dla siebie! Panthers Juniors to sekcja, która powstała w 2013 i cały ten czas jest jednym z filarów naszej organizacji. Odpowiedni balans treningów technicznych, siłowych i teoretycznych pod okiem wykwalifikowanego sztabu szkoleniowego to dla nas gwarancja, że młode Pantery do rywalizacji w Polskiej Futbol Lidze podchodzą odpowiednio przygotowane, minimalizując szansę kontuzji i maksymalizując korzyści płynące z uprawiania sportu.

Więcej o rekrutacji i sekcji juniorskiej dowiecie się z wywiadu z trenerem głównym sekcji - Miłoszem Maćków. Całą rozmowę przeczytacie TUTAJ.

Grupa wiekowa: 14-18

LINK DO WYDARZENIA

Panthers Softball - 1.10; 14:00; boisko przy Niepodległości 6

Piękno Softballu kibice Panthers poznali w 2020, kiedy klub Hrabiny Wrocław dołączył w szeregi niebiesko-czarnych. W barwach Panthers dziewczyny wywalczyły dwa tytuły Mistrza Polski, wygrały Puchar Polski oraz zajęły historyczne, drugie miejsce na Drużynowym Pucharze Europy w Bułgarii. Zawodniczki Panthers stanową również o sile Reprezentacji Polski, często stanowiąc większość w turniejach rangi międzynarodowej.

Dziewczyny rozpoczynają już przygotowania do rywalizacji w sezonie 2023 - dołącz do sekcji i zostań częścią Softballowej rodziny!

Grupa wiekowa: 16+

LINK DO WYDARZENIA

Panthers Lacrosse - 10.10 & 13.10; Stadion Olimpijski

Nasze Wicemistrzynie Polski 2021 i reprezentantki Wrocławia w Polskiej Lidze Lacrosse Kobiet to chronologicznie druga sekcja żeńska w naszej organizacji. Dziewczyny pod okiem trenera głównego, Bartosza Kajora również nie zamykają się na rywalizację krajową, reprezentując nas w zeszłym roku w rozgrywkach Wschodniej Bundesligi DLaxV.

Wysoki poziom rywalizacji, dużo nauki i cenne doświadczenia z zagranicznej ligi zdecydowanie przełożył się na poziom sportowy sekcji, której spora część jest filarem Reprezentacji Polski.

Grupa wiekowa: 16+

LINK DO WYDARZENIA

Panthers Softball & Lacrosse Juniors

Nie próżnujemy ze szkoleniem młodzieży również w naszych sekcjach żeńskich. Pod okiem trenerek i trenerów rozwijamy również zawodniczki, które już za kilka lat świadczyć będą o sile sekcji seniorskich Lacrosse i Softball. Mimo, że w najbliższym czasie nie organizujemy otwartych naborów, nie ma przeszkód do dołączenia do sekcji kontaktując się z nami mailowo - tam otrzymacie komplet informacji odnośnie sekcji i treningów.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem karolina@pantherswroclaw.com

Nie łapiesz się wiekowo do sekcji Panthers Juniors? Bez obaw - Jaguars Kąty Wrocławskie znajdą dla Ciebie miejsce!

Jaguars Kąty Wrocławskie; 08.10; 11:00 Stadion Olimpijski

Tego samego dnia, o tej samej godzinie i nawet w tym samym miejscu co rekrutacja do Panthers Juniors nasza drużyna partnerska organizuje rekrutację zawodników, którzy zasilą skład Jags w sezonie 2023.

Zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodnicy są wspierani bezpośrednio przez Panthers. W sezonie 2022 Jaguars doszli aż do finału Polskiej Futbol Ligi 2, w którym uznać musieli wyższość gospodarzy - Olsztyn Lakers.

Jeżeli jesteś z Wrocławia, bądź okolic, Jaguars są organizacją dla Ciebie - pokaż się na boisku i stań przed szansą gry w barwach Panthers na międzynarodowych arenach European League of Football!

Grupa wiekowa: 18+

LINK DO WYDARZENIA

Panthers Minis

Jeżeli wiek juniorski (14+) jeszcze przed Tobą (albo Twoim dzieckiem), od lat prężnie rozwijamy sekcję Panthers Minis. Najmłodsi adepci w Panthers rozwijają się w formule futbolu flagowego, czyli bezkontaktowej odmianie futbolu amerykańskiego. Minimalizując prawdopodobieństwo kontuzji, flagówka czerpie z futbolu to, co najlepsze - wzmocnienie kondycji, naukę umiejętności pracy w grupie, skupienia i podniesienie ogólnej sprawności motorycznej, która jest wyjątkowo istotna w okresie dorastania!

Trenerami sekcji są Damian Kwiatkowski oraz Jakub Wąsiel - wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Udostępnij