Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

Dołącz do sekcji juniorskich Panthers Wrocław! Rusza rekrutacja

9 miesięcy temu | 06.02.2022, 12:37
Dołącz do sekcji juniorskich Panthers Wrocław! Rusza rekrutacja

Przedstawiciele Panthers Wrocław, z którego wywodzą się czterokrotni Mistrzowie Polski i uczestnicy European League of Football – najbardziej prestiżowych, europejskich rozgrywek – nie zwalniają tempa. Już 26.02. o godz. 11:00 odbędzie się rekrutacja, która ma wyłonić młode talenty.

Klub Panthers poszukuje przyszłych mistrzów

Panthers Wrocław szuka zarówno zawodników, jak i zawodniczek, którzy zasilą szeregi sekcji juniorskich. Do wspólnego treningu, który odbędzie się w sobotę 26 lutego, zapraszają chłopców z roczników 2003-2007, a także dziewczęta urodzone w latach 2006-2009. Zajęcia pod okiem trenerów rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają około dwóch godzin. 

- W kocich żyłach płynie zwycięstwo i wola walki, dlatego podczas sobotniego treningu przeprowadzimy podstawowe testy sprawnościowe, które pozwolą sprawdzić predyspozycje zawodników i zawodniczek. Uwagę zwrócimy również na umiejętność pracy w zespole i cechy charakteru – niezbędne do przyszłej rywalizacji – mówi Prezes Zarządu Panthers Wrocław, Michał Latoś. 

Zasady rekrutacji

Rekrutacja odbędzie się w sobotę 26 lutego na murawie wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego. Zasady udziału w niej są bardzo proste. Przed przystąpieniem do treningu wystarczy wypełnić krótką ankietę osobową dostępną pod linkiem: https://bit.ly/3msKhts.

- Osobom zainteresowanym dołączeniem do naszej drużyny zapewniamy specjalistyczne wyposażenie, które będzie niezbędne do gry, czyli ochraniacze na ramiona, a także kask. Dzięki temu młodzi adepci futbolu amerykańskiego, softball i lacrosse nie tylko będą w pełni bezpieczni, ale i poczują się jak prawdziwi zawodnicy sportów amerykańskich – Michał Latoś. 

Poza dobrym humorem należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych, a także wodę i obuwie – najlepiej, aby były to korki, ale nie jest to wymóg konieczny. 

Mistrzowska kadra

Dołączenie do sekcji juniorskich Panthers Wrocław to doskonała okazja do tego, aby rozpocząć sportową karierę pod okiem najlepszych trenerów. Głównym szkoleniowcem sekcji futbolu amerykańskiego jest Jakub Samel – trener pierwszego zespołu Panthers, który doświadczenie zdobywał m.in. w sztabie kadry Polski oraz na uniwersytetach Troy i West Virginia w Stanach Zjednoczonych. Z kolei na czele sztabu szkoleniowego Panthers Lacrosse stoi Bartosz Kajor, wielokrotny reprezentant Polski, trener seniorek Panthers Wrocław. Każdego z trenerów wyróżnia pasja do sportu oraz umiejętność w pracy z młodzieżą.

***

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/348017613839115.

Udostępnij