Goran Zec dołącza do #ThePack2021!

2 lata temu | 24.05.2021, 09:00
Goran Zec dołącza do #ThePack2021!

Nasza defensywa będzie gotowa odpowiednio przywitać pierwszych przeciwników z Cologne Centurions już 19.06 na Stadionie Olimpijskim!

Goran Zec, Chorwacko/Serbski Defenive Back z doświadczeniem między innymi w Kadrze Narodowej Serbii i drużynie Schwabisch Hall Unicorns - zwycięzcy 2018 German Bowl dołączył do nas już wczoraj we Wrocławiu! Goran odpowiedział na kilka naszych pytań, żeby przedstawić się przed kibicami z Panthers Nation!

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do Panthers?

Wybrałem Panthers ponieważ uważam, że drużyna ta będzie ogromnym zaskoczeniem w sezonie ELF. Trenerzy, zawodnicy i cała organizacja są wspaniali - nie mogę się doczekać aby zostać tego częścią.

Jak opiszesz swój styl gry?

Powiedziałbym, że jestem zawodnikiem potrafiącym grać krycie strefowe bardzo dobrze, jednak często wolę trzymać się bliżej Linebackerów i zatrzymywać grę biegową. Jak każdy zawodnik defensywy uwielbiam mocne uderzenia, dobrze działam pod presją i potrafię wykazywać się, kiedy wymaga tego sytuacja.

Czego oczekiwać mogą po Tobie zawodnicy i kibice?

Drużyna może spodziewać się, że dam z siebie wszystko za każdym razem kiedy pojawię się na boisku, zrobię wszystko dla zawodnika koło mnie i każdego w drużynie. Wniosę też swoje doświadczenie zdobyte w GFL i podczas najważniejszych spotkań w Europie. Kibice niech spodziewają się świetnych zagrań z mojej strony, mnóstwa energii w dniu meczu i wielu wspólnych zwycięstw!

Jak przebiegała Twoja dotychczasowa kariera? Jakie osiągnięcia masz na swoim koncie?

Jako dziecko zacząłem grać w drużynie Indjia Indians, w której grałem przez kolejne 9 lat, po tym zostałem zawodnikiem Novi Sad Dukes na kolejne 2 lata. Graliśmy w Stanowych Mistrzostwach, niestety przegraliśmy. W tym czasie w Serbii wybierany zostałem Najlepszym DB Ligi przez kolejne 3 lata - komisją wybierającą zawodników byli trenerzy wszystkich drużyn. Po przeprowadzce do Niemiec grałem w barwach Schwabisch Hall Unicorns, z którymi w 2018 zwyciężyliśmy w German Bowl. Po kolejnym sezonie w GFL zostałem wybrany do All-Star Team'u oraz zanotowałem najwięcej powaleń spośród wszystkich zawodników Unicorns.

Udostępnij