Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Kolejne mocne uderzenie, dosłownie!

1 rok temu | 14.04.2021, 10:01
Kolejne mocne uderzenie, dosłownie!

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od naszego debiutu w lidze ELF. Najwyższa pora przedstawić wzmocnienie defensywne, które wybiegnie na boisko i razem z nami walczyć będzie o każdy punkt i jard.

Dzisiejszym dodatkiem do naszego składu jest linebacker/safety z pierwszej dywizii NCAA z pokaźnym doswiadczeniem w ligach europejskich, między innymi w zeszłym roku podpisany przez Swarco Tirol Raiders oraz GFL2.

Najnowsze wsparcie #ThePack2021, 183cm wzrostu i 100kg wagi:

William Lloyd - Linebacker, Troy University!

Tak jak poprzednio, żeby zapoznać Was trochę z postacią Williama, zadaliśmy mu kilka pytań:

Dlaczego zdecydowałeś dołączyć do Panthers?

Wybrałem Panthers ponieważ chciałem mieć możliwość zrobienia czegoś innego i wielkiego, za granicą. Nigdy nie byłem w Polsce i będzie dla mnie zaszczytem praca z tak wyjątkową grupą ludzi. Daje mi to też szansę na rywalizację z najbardziej utalentowanymi zawodnikami z całej Europy. Odkąd jestem w Europie, mówiono mi, ze to właśnie drużyny GFL są najlepszymi ze wszystkich krajów, to daje mi, oraz całemu Panthers Nation możliwość pokazania światu, że jesteśmy w stanie rywalizować i zwyciężać na najwyższym poziomie!

Jak opiszesz swój styl gry?

Uważam się za twardego gracza. Jestem dumny z tego jak biegam z piłką jak również z zatrzymywania innych. Moim największym atutem jest umiejętność biegania od linii do linii, zawsze potrafię znaleźć się koło piłki. Jako lider zawsze staram się podbudować chłopaków do grania na jeszcze lepszym poziomie. Ze swoją prędkością, jestem w stanie nadążyć za każdym skrzydłowym, dodając dodatkowego atutu całej obronie.

Czego może spodziewać się po Tobie drużyna i kibice?

Panthers Nation mogą spodziewać się po mnie, że jako zawodnik Panthers i dam z siebie absolutnie wszystko co mogę, abyśmy wygrali. Moim osobistym celem jest sprawienie, że każdy obok mnie w tracie sezonu stanie się najlepszym zawodnikiem jakim tylko może. Mam nadzieję zbudować silną i długą relację zarówno z zawodnikami jak i trenerami Panthers. Jestem dumny ze wszystkiego co robię, kibice śmiało mogą oczekiwać ode mnie show na najwyższym poziomie!

Na szczególną uwagę zasługują statystyki Lloyda z roku 2019, gdzie w barwach niemieckich Ravensburg Razorbacks oficjalnie zdeklasował innych obrońców, notując 151 powaleń, ze średnią 11,6 na mecz w trakcie całego sezonu!

Jeszcze przed domowym debiutem na Stadionie Olimpijskim, możecie się przekonać jakiej klasy zawodnikiem jest Lloyd, oglądając zbiór jego najlepszych akcji z sezonu Troy University.

m.jackowski@pantherswroclaw.com

#ThePack2021

Udostępnij