Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Kolejne wielkie wzmocnienie ataku Panthers!

1 miesiąc temu | 09.12.2022, 18:00
Kolejne wielkie wzmocnienie ataku Panthers!

W kolejny dzień mamy przyjemność przedstawić Wam już trzeciego z czterech zawodników amerykańskich, który dołączy do nas w rozgrywkach European League of Football!

Brenton Martin, Wide Receiver, UMHB Crusaders

Pochodzący z Georgii dwudziestopięciolatek waży 86 kg przy 185 cm wzrostu. W ostatnim sezonie w lidze NCAA (2021) rozegrał 14 spotkań w barwach University of Mary Hardin-Baylor Crusader zdobywając 8 przyłożeń oraz 895 jardów, tym samym plasując się na trzecim miejscu w statystykach drużynowych, przyczyniając się jednocześnie do zdobycia przez drużynę Mistrzostwa trzeciej Dywizji NCAA!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się podpisać Brentona, od którego oczekujemy, że w każdej akcji będzie miał ogromny wpływ na defensywę przeciwnika. Na swojej taśmie pokazuje, że walczy o każdą piłkę, posiada świetną koordynację i jest wszechstronnym skrzydłowym.” - mówi dyrektor sportowy Jakub Samel.

Martin jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który na poziomie szkoły średniej występował zarówno na pozycji Wide Receivera jak i Quarterbacka, równolegle trenując koszykówkę. Do Panthers przychodzi jednak stricte w roli skrzydłowego.

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do Panthers?

Czuje się pewnie dołączając do Panthers po rozmowie ze znajomym, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Wrocławia. Wszystko co mi opowiedział było pozytywne - zarówno o mieście jak i kibicach i drużynie.

Jak opisałbyś swój styl gry?

Mój styl gry jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Jest w nim sporo boiskowej inteligencji, szybkości, fizyczności, finezji i nieuchwytności oraz przede wszystkim pewnych rąk. Doświadczenie, które zdobyłem podczas gry jako rozgrywający pozwala mi inaczej postrzegać grę, w wyniku czego jest mi łatwiej być dostępnym na boisku znacznie częściej.

Czego mogą po Tobie spodziewać się kibice i koledzy z drużyny?

Zarówno kibice jak i zawodnicy oraz trenerzy mogą spodziewać się z mojej strony futbolu na poziomie mistrzowskim, ciężkiej pracy, widowiskowych zagrywek i profesjonalizmu w każdym momencie każdego dnia.

Kilka słów do kibiców!

Dziękuję za ciepłe przyjęcie do rodziny Panthers! Nie mogę doczekać się przylotu do Polski i budowania wszystkich nowych relacji z  zawodnikami i całą społecznością Panthers!

Udostępnij