Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Leo Krafft kolejnym zagranicznym zawodnikiem #ThePack2023

1 miesiąc temu | 03.01.2023, 18:00
Leo Krafft kolejnym zagranicznym zawodnikiem #ThePack2023

196 centymetrów wzrostu i 138 kilogramów na wadze - poznajcie kolejne, dosłownie WIELKIE wzmocnienie Panthers na sezon 2023!

Leo Krafft, Defensive Line, Norwegia 

Krafft to kolejne skandynawskie wzmocnienie w Panthers. Norweski obrońca ma za sobą występy w drużynach takich jak ​​Eidsvoll 1814's, Carlstad Crusaders, Valerenga Trolls czy Oslo Vikings. Poza Europą, Krafft miał okazję szkolić się na poziomie licealnym w USA, reprezentując barwy szkoły Lehman High w Teksasie, w której znalazł się dzięki wymianie uczniowskiej. 

Krafft uczestniczył w NFL International Combine w Niemczech jak również CFL Global Combine w Kanadzie, w trakcie którego wykonał aż 20 powtórzeń wyciskania na klatkę z obciążeniem 100 kilogramów oraz przebiegł 40 jardów w 5,13 sekund.

Dlaczego zdecydowałeś się na dołączenie do Panthers?

To proste - chciałem być częścią profesjonalnej organizacji ze świetnym sztabem trenerskim i zawodnikami! Po rozmowie z trenerami Dave Christensenem i Dave Likinsem utwierdziłem się w przekonaniu, że to doskonałe miejsce abym rozwinął się jako zawodnik i człowiek, oraz że będziemy walczyć o wspólny cel - mistrzostwo European League of Football.

Jak opisałbyś swój styl gry?

Jestem silnym, fizycznym i mocno uderzającym zawodnikiem, który na boisku nie zwalnia nigdy. Udowodnię to każdemu, kto stanie naprzeciwko mnie.

Czego spodziewać mogą się po Tobie kibice i zawodnicy Panthers na boisku i poza nim?

Zarówno kibice jak i koledzy z drużyny spodziewać się mogą miłego i uprzejmego gościa, który kocha futbol i sportową rywalizację! Niezależnie od sytuacji zachowuję się profesjonalnie i daję z siebie wszystko.

Kilka słów do Panthers Nation!

Jestem bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do Panthers i wsparciu drużyny w zbliżającym się sezonie! Jestem wdzięczny, że trenerzy dostrzegli mój talent. Mam nadzieję, że stworzymy masę pozytywnych wspólnych wspomnień z drużyną i wrocławskimi kibicami. 

Wspierajcie nas dalej i zdobądźmy mistrzostwo European League of Football razem!

Udostępnij