Liderzy statystyk European League of Football 2022

1 rok temu | 14.09.2022, 18:00
Liderzy statystyk European League of Football 2022

Trzy Pantery  znalazły się w gronie TOP 5 European League of Football w czterech różnych kategoriach:

#5 Goran Zec, Safety

Top 1 pod względem ilości przechwytów w sezonie - 6

Serbski obrońca serca kibiców w całej Europie skradł już w sezonie 2021 a za swoje zasługi został również powołany do drużyny ELF All-Star 2021. W drugim sezonie w barwach Panthers Zec kontynuował swoje polowanie na piłki i przeciwników co poskutkowało aż sześcioma przechwytami oraz 88 powaleniami w sezonie zasadniczym.

#2 Malik Stanley, Wide Receiver

Top 3 pod względem zdobytych jardów w sezonie - 1099

Top 5 pod względem zdobytych przyłożeń w sezonie - 12

Malik Stanley był najczęstszym odbiorcą podań w ofensywie Panthers w sezonie 2022 oraz liderem pod względem zdobytych punktów. Amerykański skrzydłowy dominował umiejętnościami i warunkami fizycznymi w każdym aspekcie gry, a kibice niejednokrotnie przekonali się, że potrzeba wielu więcej obrońców aby zatrzymać zawodnika z numerem 2 na koszulce!

#22 Dawid Brzozowski, Running Back

Top 4 pod względem zdobytych jardów w sezonie - 580

To pierwszy sezon Dawida w Panthers. Co ciekawe, wychowanek Bielawa Owls sezon rozpoczął w roli zmiennika francuskiego biegacza Phileasa Pasqualini, a ciężka praca, zaangażowanie i niepodważalny talent pozwoliły mu zaprezentować swoje umiejętności na boiskach European League of Football. Brzozowski sezon zakończył z 580 jardami oraz 3 przyłożeniami na koncie - z niecierpliwością czekamy na więcej!

Udostępnij