Marquis Griffin w sztabie trenerskim Panthers Wrocław

3 tygodnie temu | 29.01.2024, 12:00
Marquis Griffin w sztabie trenerskim Panthers Wrocław

Sztab szkoleniowy Panthers Wrocław rośnie w siłę. Jego nowym członkiem został właśnie Marquis Griffin, który obejmie w zespole funkcję trenera defensive backs.

Marquis Griffin
rozpoczął karierę trenerską w Air Force Falcons w pierwszej dywizji NCAA, gdzie pracował z formacjami defensive backs oraz special teams, wcześniej przez cztery sezony występując tam jako zawodnik. Za sprawą NFL Pro Day trenował z Atlanta Falcons, z kolei w Europie grał w GFL w barwach Saarland Hurricanes. Teraz Griffin wesprze w defensywie Panthers Wrocław.

Dołączyłem do Panthers Wrocław, ponieważ wiem, że to drużyna pełna utalentowanych i ciężko pracujących zawodników. Tutejszy sztab szkoleniowy oraz cała organizacja jest pełna świetnej energii. Każdemu zależy na sukcesie zespołu, chcemy rywalizować i chcemy wygrywać! Chciałbym, aby nasi kibice wiedzieli, że zamierzamy dać z siebie wszystko, aby znakomicie zaprezentować się w lidze. Nie mogę się doczekać, aby Was zobaczyć, bądźcie przygotowani! – zapowiada sam Griffin.

Cieszę się, że Marquis Griffin dołączył do naszego sztabu szkoleniowego – jestem przekonany, że będzie jednym z naszych atutów. Marquis był świetnym zawodnikiem, a teraz będzie miał okazję przekazać swoją wiedzę dalej. Do zobaczenia we Wrocławiu! – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

To piąte nazwisko w sztabie trenerskim Panthers Wrocław na sezon 2024. Oprócz trenera głównego Dave Christensena należą do niego także Craig Kuligowski (DC), Gabe Landa (OC) oraz Sam Gooding (OL Coach).
Udostępnij