Mecz na szczycie na Olimpijskim. Panthers zawalczą z Vienna Vikings!

2 tygodnie temu | 07.06.2024, 08:00
Mecz na szczycie na Olimpijskim. Panthers zawalczą z Vienna Vikings!

Futboliści Panthers Wrocław znowu wybiegną na murawę Stadionu Olimpijskiego. W niedzielę 9 czerwca o 13.00 reprezentanci Polski w European League of Football w hitowym pojedynku podejmą rywali z Austrii i liderów konferencji wschodniej – ekipę Vienna Vikings. Na miejscu na kibiców oprócz wielkich sportowych emocji będzie czekać cała strefa atrakcji. Bilety na to spotkanie trafiły już do sprzedaży.

Pantery znowu w akcji


Niedzielny mecz z Vienna Vikings to trzecie z rzędu domowe spotkanie Panthers Wrocław. Na otwarcie sezonu wrocławianie pokonali Berlin Thunder na oczach 15 tysięcy kibiców, a tydzień później byli bardzo blisko zwycięstwa z wicemistrzami Europy – Stuttgart Surge. Teraz Pantery podejmą rywali z Wiednia, z którymi przed rokiem rozegrały dwa bardzo wyrównane, ale przegrane spotkania, za które będą chciały się zrewanżować. Wrocławianie zapowiadają, że zrobią wszystko, aby tym razem cieszyć się ze zwycięstwa. Stawką spotkania będzie fotel lidera konferencji wschodniej ligi europejskiej.

Podchodzimy do meczu z naszymi niedzielnymi rywalami z dużym szacunkiem – przed rokiem rozegraliśmy dwa zacięte pojedynki i wiemy, czego możemy spodziewać się po Vikings. Nasz zespół jest w bardzo dobrej formie. Wyciągnęliśmy wnioski ze spotkania ze Stuttgart Surge i zrobimy wszystko, aby dopisać do naszego konta kolejną wygraną. Ciężko pracujemy, aby nasi kibice mogli w niedzielę świętować! – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Dwa pierwsze spotkania pokazały, że gramy widowiskowo i zapewniam, że nie inaczej będzie tym razem! Liczymy, że kibice znów tłumnie odwiedzą Stadion Olimpijski, a ich doping będzie niósł naszych zawodników – cel to zwycięstwo! Damy z siebie wszystko, do zobaczenia w niedzielę – zapowiada Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Rodzinny event

Mecz Panthers Wrocław z Vienna Vikings rozpocznie się o 13.00 w niedzielę 9 czerwca na Stadionie Olimpijskim. Impreza na esplanadzie ruszy jednak już o 10.00, dlatego warto wybrać się na miejsce zdecydowanie wcześniej. W programie jak zawsze strefa atrakcji z DJ-em, food truckami, dmuchańcami dla dzieci, stanowiskami partnerów, klubową maskotką czy konkursami dla kibiców. Spotkaniu będzie towarzyszył także komentarz na żywo, dzięki czemu zrozumienie tego co dzieje się na boisku, będzie banalnie proste.

Gdzie oglądać mecz?

Domowy mecz Panthers Wrocław z Vienna Vikings odbędzie się 9 czerwca (niedziela) o godz. 13.00 na Stadionie Olimpijskim. Bilety na to spotkanie trafiły już do sprzedaży i są dostępne na Ticketmaster.pl. Polsko-austriacki pojedynek będzie można oglądać także na żywo w telewizji od godz. 12:55 w Polsat Sport 3 lub na ligowej platformie streamingowej.
Udostępnij