Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Meechie in the building!

1 rok temu | 11.01.2021, 10:18
Meechie in the building!

Za nami wieści dotyczące nowości zarówno w naszym sztabie szkoleniowym jak i na boisku. Jako organizacja od lat stawiamy na najlepszych graczy i trenerów, dzięki którym w tak krótkim czasie nasz klub poczynił tak ogromne postępy sportowe i organizacyjne.

Scroll down for English!

Stabilny rozwój nauczył nas, że nie warto zmieniać coś, co działa i sprawdza się od lat, dlatego z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że na pozycji Koordynatora Defensywy w tym roku zobaczymy ponownie Demetriusa Eatona znanego wrocławskim kibicom lepiej jako Meechie!

Nie zmieniamy tego co działa! 🔥 Po defensywnej dominacji w sezonie 2020 na pozycji Defensive Coordinator w sezonie 2021...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Poniedziałek, 11 stycznia 2021

Zeszłoroczna defensywa Panthers zdominowała polską ligę, pozwalając przeciwnikom na zdobycie jedynie pięciu przyłożeń! Jest to punkt statystyczny o tyle imponujący, że nasza ofensywa meldowała się w polu przeciwników miażdżące 44 razy!

Moje metody trenerskie są nietradycyjne, dodaje to nuty zaskoczenia do każdej kolejnej zagrywki w naszym systemie gry. Staram się ułatwiać grę naszym chłopakom, eliminując niepotrzebne zamieszanie i dezorientacje, dzięki czemu w trakcie gry mogą oni osiągać swój pełen potencjał. W celu poznania całego planu gry, musimy znać oraz ufać każdemu z zawodników obok. Tegorocznym wyzwaniem jest właśnie wzajemne zaufanie w naszych rolach jako członkowie defensywy. Jak tylko osiągniemy ten stan, będziemy w stanie awansować na wyższy poziom gry i ostatecznie dominować! podsumowuje trener Eaton.

Wieloletni kibice Panthers na pewno pamiętają Meechiego jeszcze jako zawodnika występującego na pozycji środkowego linebackera. Po zakończeniu kariery zawodniczej, która przez lata rozwijała się na boiskach w Polsce, na Węgrzech, w Japonii a nawet w Chicago z drużyną NFL- Bears, mamy szczęście nadal współpracować z Meechem w formie trenera defensywy.

Meechie in the building!

We are already after announcing first upgrades both to our coaching staff and roster. As a team we have always trusted top coaches and players to elevate the whole organization, that is the reason we were able to make such a great progress both on and off the field.

Steady development have taught us, that there is no point of changing the parts that work efficiently and have visible results, this is why we have a pleasure to announce that the Defensive Coordinator spot for the 2021 season will still be held by Demetrius Eaton, also known as Meechie!

Last year’s Panthers defense have dominated polish league with only 5 touchdowns-worth of points allowed, with our offense scoring astonishing 44 touchdowns!

“My coaching methods are unorthodox but it provides an element of surprise built into every call of the system. I try to make things simple for my Guys eliminating too much thinking and allowing them to flourish into their full potential. To know the game plan is to know the players and have mutual trust. The challenge this year is to TRUST each other in our roles as a member of the defense.  Once we do that, we can  advance to the next level of progression and ultimate goal of DOMINANCE.Sums up coach Eaton.

Long-lasting Panthers fans surely remember Meech as a dominating Linebacker. After finishing his playing career, which took place in Poland, Hungary, Japan and even with Chicago Bears after graduation Northwestern University (D1 Northwestern Wildcats), we are lucky to still be able to cooperate and progress thanks to the knowledge and huge experience!

#MeetThePack

m.jackowski@pantherswroclaw.com
Udostępnij