Mineral przedłuża współpracę z Panthers Wrocław

2 tygodnie temu | 06.06.2024, 15:00
Mineral przedłuża współpracę z Panthers Wrocław

Producent wody Sudety+ (dawniej Mineral Zdrój) pozostanie sponsorem Panthers Wrocław także w sezonie 2024. Firma z Dolnego Śląska ponownie zadba o prawidłowe nawodnienie zawodników wrocławskiego klubu.

Mineral to producent wysokiej jakości naturalnych wód mineralnych, wód smakowych, napojów funkcjonalnych oraz tradycyjnych napojów smakowych prosto z Kotliny Kłodzkiej. Dolnośląska marka od lat wspiera lokalny sport, w tym Panthers Wrocław.

To świetna wiadomość, że Mineral znów wesprze nasz klub. Dbałość o prawidłowe nawodnienie graczy to niezwykle ważna część opieki nad zespołem. Współpraca z firmą Mineral jest dla nas niezwykle cenna, dziękujemy za kolejny rok wsparcia i zaufania! Walczymy razem o mistrzostwo dla naszego regionu! – mówi Michał Latoś, prezes zarządu Panthers Wrocław.

Współpraca obejmie nie tylko zespół futbolu amerykańskiego rywalizujący w European League of Football, ale także sekcje softballu, lacrosse, box lacrosse i ultimate frisbee. W sumie do organizacji Panthers Wrocław należy blisko 350 aktywnych członków, którzy podczas treningów i meczów będą korzystać z produktów Mineral.

Współpracujemy z Panthers Wrocław z małą przerwą od 2017. Pamiętam doskonale nasze pierwsze spotkanie. Dziś widzimy, że podjęcie decyzji o współpracy to była świetna decyzja. Klub jest prowadzony bardzo profesjonalnie, czego wynikiem są jego osiągnięcia w każdej z dyscyplin, w które się angażuje. Taki poziom drużyn wymaga profesjonalnego podejścia do wszystkich aspektów – także do odżywiania i nawodnienia zawodników. Dysponujemy wodą mineralną z ujęcia Sudety+ o mineralizacji aż 1120 mg/l. To zdecydowanie więcej minerałów w litrze niż w innych popularnych wodach butelkowanych. Dzielimy się tym bogactwem dla dobra zawodników i rozwoju klubu – mówi Wojciech Panfil – marketing manager firmy Mineral.

Najbliższe spotkanie Panthers Wrocław rozegrają przeciwko Vienna Vikings 9 czerwca na Stadionie Olimpijskim. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.
Udostępnij