Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Football

Najmłodsze Pantery - poznaj Panthers Minis

1 miesiąc temu | 26.10.2022, 10:09
Najmłodsze Pantery - poznaj Panthers Minis

Rozwijanie sekcji młodzieżowych to dla nas inwestycja i pewność, że przyszłość futbolu w Polsce jest we właściwych rękach!

Sekcja Panthers Minis powstała w 2015 jako alternatywa dla sportów znacznie bardziej popularnych w naszym regionie. W przeciwieństwie do pozostałych sekcji futbolowych, Minis swoje treningi odbywają w formie Footballu Flagowego - bezkontaktowej odmianie naszej dyscypliny, w której zamiast powalania przeciwnika, z paska zrywa mu się specjalne kolorowe flagi.

Brak kolizji pozwala na maksymalizację korzyści płynących z trenowania tej wszechstronnej dyscypliny, rozwijając umiejętności motoryczne, szybkość, zwinność, kondycję i wiele innych parametrów, bardzo istotnych w procesie dorastania młodzieży.

Treningi Panthers Minis prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, znanych z występów w głównym składzie Panthers - Jakuba Wąsiela oraz Damiana Kwiatkowskiego. Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w sportowej pracy z dziećmi, ze wsparciem całego klubu zapewniają wychowankom najlepsze warunku do rozwoju siebie oraz swojej pasji, co najważniejsze - w bezpieczny sposób.

Treningi sekcji odbywają się w każdy wtorek i czwartek na Stadionie Olimpijskim i przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 6-13 r.ż.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów pod adresem:

karolina@pantherswroclaw.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

Udostępnij