Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Norman Ossohou dołącza do Panthers

1 miesiąc temu | 10.12.2022, 12:57
Norman Ossohou dołącza do Panthers

Nie zwalniamy! Wczoraj przedstawiliśmy Wam sylwetkę kolejnego amerykańskiego zawodnika w przyszłorocznym składzie Panthers – to dwudziestopięcioletni skrzydłowy Brenton Martin. Dziś odsłaniamy kolejną kartę – Norman Ossohou – francuski biegacz z przeszłością w kanadyjskiej lidze akademickiej wybiegnie na Stadion Olimpijski w rozgrywkach European League of Football 2023!

Urodzony w Paryżu, Ossohou rozwijał swoją karierę futbolisty w drużynie Gaiters na kanadyjskim uniwersytecie Bishop's University.

„Norman to kolejny francuski gracz w naszej drużynie z przeszłością na kanadyjskich uczelniach. Jego osiągnięcia fizyczne oraz doświadczenie z uniwersytetu będą niewątpliwie miały pozytywny wpływ na wyniki na boisku. Norman ma bardzo dobre połączenie zwinności i siły co u biegacza jest kluczem do sukcesu.” mówi dyrektor sportowy Jakub Samel.

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do Panthers?

Wybrałem Panthers i European League of Football ponieważ słyszałem dużo dobrych rzeczy o tym klubie. Zarówno sztab szkoleniowy jak i sama organizacja mają bardzo bogate doświadczenie, a to połączenie to moim zdaniem przepis na sukces w lidze.

Jak opisałbyś swój styl gry?

Gram bardzo szybko. Na boisku używam tej przewagi w połączeniu z wysokim boiskowym IQ w celu zdobywania kolejnych ważnych akcji.

Czego spodziewać się mogą po Tobie kibice i koledzy z drużyny?

Zarówno na boisku jak i poza nim, kibice i koledzy mogą spodziewać się prawdziwego lidera i wsparcia w każdym momencie.

Kilka słów do Panthers Nation!

Do zobaczenia niebawem! Zaczynamy polowanie!

Udostępnij