Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers Lacrosse otwierają sezon! Domowy turniej we Wrocławiu

2 tygodnie temu | 14.03.2023, 09:20
Panthers Lacrosse otwierają sezon! Domowy turniej we Wrocławiu

Panthers Lacrosse wracają na boisko! Zawodniczki Panthers Wrocław zainaugurują sezon 25 marca (sobota) domowym turniejem na Stadionie Olimpijskim. Zespół zapowiada walkę o poprawę wyniku z ubiegłego roku i wielkie sportowe emocje.

W turnieju oprócz Panthers Lacrosse wezmą udział również ekipy Poznań Hussars Ladies oraz AZS Walkirie Katowice. Wrocławianki chcą poprawić wynik z zeszłego sezonu, podczas którego zajęły 4. miejsce w tabeli Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet.

Pierwszym meczem turnieju będzie rywalizacja wrocławskich „Panter” z mistrzyniami Polski z Poznania, która rozpocznie się o godz. 10:30. Następnie o 12.30 poznanianki podejmą AZS Walkirie Katowice. Turniej zakończy się konfrontacją Panthers Lacrosse z zespołem z Katowic, którego rozpoczęcie zaplanowano na 14.30.

– Mamy za sobą intensywny okres przygotowawczy ze zwiększoną liczbą treningów pod okiem specjalistów. Jesteśmy mocno zmotywowane do gry, mając przy tym dużo do udowodnienia również samym sobie. Jestem przekonana, że tym razem ostatnie bramki będą należeć do nas! – zapowiada Aleksandra Cekała, zawodniczka Panthers Lacrosse.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Na miejscu będzie można odebrać gadżety i ubrania zamówione w sklepie kibica Panthers Wrocław.

Udostępnij