Panthers Ultimate Frisbee poszukują zawodników i zawodniczek! [REKRUTACJA]

3 tygodnie temu | 20.03.2024, 14:00
Panthers Ultimate Frisbee poszukują zawodników i zawodniczek! [REKRUTACJA]

13 kwietnia odbędzie się wspólna rekrutacja do męskiej, żeńskiej i juniorskiej drużyny Panthers Ultimate. Wrocławski klub zaprasza na Stadion Olimpijski wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pasjonującej dyscyplinie sportu, jaką jest ultimate frisbee.

Panthers Ultimate
trenują oraz rozgrywają swoje mecze na Polach Marsowych oraz Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Drużyna bierze udział w rozgrywkach w Polsce, jak i całej Europie. W ubiegłym sezonie zawodnicy Panthers Wrocław zdobyli tytuł mistrzów Polski, wcześniej rywalizując m.in. we Włoszech, w Austrii oraz w Holandii.

Rekrutacja odbędzie się 13 kwietnia od godziny 10:00 do 12:30 na Stadionie Olimpijskim. Zbiórka o 9:40 przy wejściu do szatni między bramkami 7 i 8. Klub zaprasza wszystkich chętnych – zarówno mężczyzn, kobiety, jak i uczniów szkół średnich oraz podstawowych – do sekcji seniorskiej lub juniorskiej.

Przed przyjściem na rekrutację należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny pod TYM linkiem. Wydarzenie na Facebooku dostępne jest TUTAJ.

Do zespołu dołączyć może każdy – Panthers nie wymagają doświadczenia, a jedynie zapału do gry. Rekruci powinni zabrać ze sobą strój sportowy, najlepiej wraz z korkami oraz butelkę wody.

Gra w naszym zespole wiąże się ze świetną zabawą, doskonałymi warunkami do sportowego rozwoju oraz rywalizacją na najwyższym poziomie. Trenujemy dwa lub trzy razy w tygodniu, na Polach Marsowych i pięknym Stadionie Olimpijskim, mamy również dostęp do klubowej siłowni na miejscu, a w sezonie jeździmy po całej Europie. Stanowimy zgraną ekipę, której możecie stać się częścią, zapraszamy wszystkich chętnych na nasze treningi! – mówi Filip Dobranowski, trener oraz zawodnik Panthers Ultimate.

Ultimate frisbee to nietypowy, ale wyjątkowo widowiskowy, dynamiczny i pasjonujący sport. Zawodnicy mają za zadanie podawać do siebie charakterystyczny dysk na boisku podobnym do footballowego z dwoma strefami przyłożenia. Punkty zdobywa się łapiąc frisbee w polu punktowym rywali. Aby zacząć grać w UF, nie trzeba jednak znać zasad ani posiadać doświadczenia – wszystkiego nauczycie się na miejscu.
Udostępnij