Panthers WRAP 01/22

2 lata temu | 07.02.2022, 11:52
Panthers WRAP 01/22

Pierwszy miesiąc 2022 w Panthers był pełen pracy i przygotowań do zbliżających się sezonów - zapraszamy na szybkie podsumowanie miesiąca, żeby nie ominęły Was najważniejsze momenty stycznia!

Konferencja American Football Coaches Association

Coroczna konferencja organizowana przez American Football Coaches Association to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie. Na tegorocznej edycji w San Antonio w Texasie nie zabrakło również naszych przedstawicieli - trenerów Jakub Samel, Jacek Sutkowski w towarzystwie prezesa Michała Latosia i wiceprezesa Dawida Tarczyńskiego. Nasi reprezentanci zadbali o dobre kontakty z międzynarodowymi trenerami i firmami oraz spotkali starych przyjaciół Panthers, takich jak pierwszy trener Mott Gaymon.

W gościach u legendy

Nasza delegacja w Teksasie swoją podróż do stanów zakończyła… na ranczo trenera Garego Kubiaka! Trener Kubiak to żywa legenda futbolu amerykańskiego - zdobywca 4 pierścieni Super Bowl, szkoleniowiec najjaśniejszych gwiazd w historii dyscypliny i miłośnik Polski! Trener zapowiedział, że pozostanie w kontakcie z Jakubem Samelem i na pewno będzie nieocenionym wsparciem w sezonie 2022, ponadto już niebawem gościć będziemy go we Wrocławiu!

Zawodnik Panthers w Reprezentacji Brazylii!

Murilo Machado Silva, czyli brazylijski ulubieniec wrocławskich kibiców powołany został do Kadry Narodowej na mecz przeciwko Europe Warriors w Brazylii. Europe Warriors to drużyna, która okresowo budowana jest z przedstawicieli krajów europejskich na specjalnie organizowane mecze - w jej barwach oglądać dotychczas mogliśmy między innymi Szymona Adamczyka, Mateusza Wojakiewicza czy Tomasza Kiszkę.

Sekcje juniorskie rekrutują!

To pierwsza w tym roku okazja na wstąpienie w szeregi Panthers! Już w sobotę 26.02 spotkamy się na murawie Stadionu Olimpijskiego na testy sprawnościowe prowadzone przez sztab trenerskie sekcji młodzieżowych. Po raz drugi poza możliwością dołączenia do młodych futbolistów, rekrutuje również żeńska sekcja juniorska Panthers Softball&Lacrosse.

Rekrutacja skierowana jest do chłopców urodzonych w latach 2002-2007 oraz dziewczyn w roczników 2006-2009. 

Złote Pantery 2021

Przemysław Banat, Anna Culic i Natalia Kolat - trzy sekcje, tysiące głosów i trzy tytuły dla ulubieńców Panthers Nation! W trzech osobnych plebiscytach na fanpage drużyny to właśnie kibice wybrali swoich ulubieńców.

Przemysław Banat to nasz skrzydłowy doceniany przez trenerów i zawodników z całego świata, uczestnik meczu All-Star ELF i drugi najlepiej punktujący zawodnik Panthers w sezonie 2021.

Ania Culic to jeden z filarów sekcji softball - prawdziwa weteranka, tegoroczna łapaczka i energetyczne centrum Panthers Softball - jej energia na boisku i poza nim to motor napędowy nawet w najcięższych sytuacjach!

Ostatnia do grona dołącza Natalia Kolat - zawodniczka naszej Lacrosse’owej defensywy oraz wielokrotna reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej. Mimo młodego wieku, Natalia niejednokrotnie udowodniła że należy do grona najlepszych zawodniczek w kraju - docenili to również kibice!

Gratulujemy!

GO ON

Zdrowie zawodników i zawodniczek jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego z dumą przedstawiamy Wam najnowszego członka naszej rodziny - GO ON CLINIC

Dzięki szerokiej ofercie GO ON CLINIC w kilka godzin możemy wykonać badania diagnostyczne, takie jak rezonans magnetyczny czy USG, skonsultować się z lekarzem ortopedą oraz poddać się rehabilitacji - wszystko w jednym miejscu!

Dziękujemy za zaufanie!

Kolejna odsłona magazynu Game Time

Alfabet sezonowy Panthers, obszerny wywiad z Przemkiem Banatem, sezon 2021 w liczbach i znacznie więcej - to znajdziecie w najnowszym wydaniu Game Time - magazynu poświęconego Panthers Wrocław i zaprzyjaźnionej drużynie WKK Wrocław. 

Pozycja obowiązkowa dla każdego kibica!

Cyfrowe wydanie magazynu znajdziecie tutaj!

Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Współpraca z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to już nasza styczniowa tradycja - w tym roku z okazji 30. Finału WOŚP na aukcję trafiła oficjalna koszulka meczowa z sezonu 2021 - oczywiście z numerem 30! Podczas tegorocznego finału na wrocławskim Rynku, chętni spróbować mogli swoich sił w reprezentowanych przez nas dyscyplinach - Lacrosse, Softballu i oczywiście futbolu amerykańskim - wszystko pod czujnym okiem naszych zawodników i zawodniczek! Nasze stanowisko przy doskonale znanym pomniku Fredry umieszczone zostało na liście najciekawszych atrakcji 30. Finału - dziękujemy za wyróżnienie i już nie możemy doczekać się kolejnych edycji!

Panthers, czyli sport i… muzyka!

Panthers to nie tylko sport - po raz kolejny udowodnili to Meechie Eaton, Darius Robinson i William Lloyd we wspólnym numerze “BALLIN”. Mimo zdecydowanie udanych karier profesjonalnych zawodników, wszystkich trzech łączy wspólna pasja do muzyki. Nie mogło więc być inaczej - zakończywszy sezon nasi artyści w pełni zaangażowali się w produkcję utworu oraz widowiskowego klipu. Za realizację teledysku odpowiedzialna jest znana z najwyższego poziomu realizacji ekipa Box Media.

Utwór dostępny jest na najpopularniejszych serwisach streamingowych (m.in. Spotify czy Tidal) oraz na kanale YouTube Panthers.

Sztab trenerski rośnie!

Mimo, że oficjalnie informacja ujrzała świat jeszcze w grudniu, już oficjalnie dołączył do nas trener Dariusz Ankiewicz! Trener Ankiewicz swoje bogate doświadczenie zdobywał między innymi w Seahawks Gdynia, Białych Lwach Gdańsk, podczas igrzysk The World Games 2017 czy European League of Football All-Star Game! 

Trener Ankiewicz dołącza do sztabu Kuby Samela w roli kierownika głównej drużyny oraz asystenta trenerów defensywy. Witamy w rodzinie!

Udostępnij