Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

event Terminarz shopping_bag Sklep tag

Social Media

Panthers

Panthers WRAP 02/22

8 miesięcy temu | 07.03.2022, 12:49
Panthers WRAP 02/22

Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze momenty z życia Panthers w lutyn 2022 - sprawdź, czy na pewno nic Cie nie ominęło!

Znamy Terminarz!

Poznaliśmy terminarz - czyli hasło, na które z największą niecierpliwością czekaliśmy wszyscy! Tak jak zapowiadano wcześniej, w drugim roku ELF rozegramy aż 12 spotkań w sezonie regularnym, dwukrotnie (w meczu domowym oraz na wyjeździe) mierząc się z ekipami: Hamburg Sea Devils, Frankfurt Galaxy, Stuttgart Surge, Vienna Vikings, Leipzig Kings i Berlin Thunder. 

Start rozgrywek planowany jest na pierwszy weekend czerwca (04-05.06), a Panthers na Stadionie Olimpijskim po raz pierwszy oglądać będziemy w pierwszą niedzielę czerwca o godzinie 15:00 - obecność obowiązkowa!

Kup karnet, zgarnij piłkę KFC! Ruszyła sprzedaż wejściówek sezonowych na 2022!

Na stronie oficjalnego partnera ligi ELF - Ticketmaster ruszyła sprzedaż karnetów sezonowych na 2022. Dzięki wsparciu jednego z głównych sponsorów naszego klubu, firmy KFC, 50 pierwszych kibiców kupujących karnet na mecze otrzyma go w formie… piłki futbolowej KFC z imienną dedykacją i podpisem jednego z naszych zawodników! Kilka dni po starcie sprzedaży karnetów ruszyła również sprzedaż na wszystkie mecze domowe w zbliżającym się sezonie.

Miasto 99 mostów, czyli w rodzinie witamy Panthers Ultimate!

Poza rozwojem sekcji Softball, Lacrosse i dalszej ekspansji na europejskich arenach futbolu amerykańskiego w lidze ELF nie zapominamy o naszej lokalnej scenie sportowej! Po kilku miesiącach rozmów i przygotowań z dumą możemy ogłosić, że nasza wielka kocia rodzina po raz kolejny powiększyła się o sekcję sportu amerykańskiego - Ultimate Frisbee! Ekipy znane wcześniej jako The Bridge Wrocław oraz Flowers Wrocław to od teraz oficjalnie Panthers Ultimate! 

W wyniku fuzji z mapy Miasta Stu Mostów znika więc The Bridge oraz Flowers Wrocław - wielokrotni Mistrzowie i Mistrzynie Polski, reprezentanci Polski i Wrocławia na turniejach rangi Europejskiej i światowej - od teraz #TworzymyHistorię wspólnie! 

Kompletujemy sztab na Stadionie Olimpijskim

Kolejni szkoleniowcy dołączyli do trenera Jakuba Samela na Stadionie Olimpijskim. Każdego dnia zbliżamy się do rozpoczęcia drugiej edycji rozgrywek ELF a nasz sztab szkoleniowy pracuje już nad strategią i planem na sezon 2022. Poza Jakubem Samelem oraz Dariuszem Ankiewiczem na miejscu znajdują się już trener Dave Likins, czyli nasz koordynator defensywy oraz Tony Simmons, trener formacji skrzydłowych. Witamy w domu!

Półkolonie z Mistrzami!

Początek lutego to dla nas półkolonie z mistrzami sportów amerykańskich! Młodzież pod okiem naszych trenerów miała okazję spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim, Softballu, Lacrosse oraz Ultimate Frisbee. Poza aktywnym wypoczynkiem na sportowo, nasi podopieczni wzięli udział w warsztatach kulinarnych, plastycznych oraz w badaniu wad postawy przeprowadzonym przez naszego partnera GO ON CLINIC, za co serdecznie dziękujemy, bo jak ferie, to tylko z Panthers!

Juniorzy rekrutują

Za nami pierwsza w tym roku rekrutacja do sekcji juniorskich naszego klubu - zarówno futbolowej jak i żeńskiej Softball&Lacrosse. W sobotę 26.02 nasi trenerzy i trenerki spotkali się z młodymi adeptami na murawie Olimpijskiego na testy sprawnościowe a nowi rekruci już niebawem rozpoczną regularne treningi. My gratulujemy decyzji i czekamy na pierwsze boiskowe sukcesy w barwach #ThePack2022

Panthers do śniadania

Tęskniliście za Panthers w telewizji na żywo? Sezon się zbliża, a do tego czasu zobaczyć nas mogliście na żywo w programie Dzień Dobry TVN! Na specjalnym, porannym treningu odwiedziła nas Kinga Burzyńska z ekipą DDTV aby porozmawiać o Panthers, Lidze ELF czy Superbowl LVI.

Jak Kinga sprawdziła się na przygotowanych przez Thiadrica Hansena i Tonego Simmonsa futbolowych przeszkodach? Naszym zdaniem świetnie, a Wy jeśli nie mieliście okazji jeszcze zobaczyć relacji możecie nadrobić zaległości tutaj!

Treningi otwarte z Panthers Lacrosse

Swoje szerego poszerzają nie tylko sekcje juniorskie, lecz również seniorska sekcja żeńska Panthers Lacrosse! W przeciwieństwie do juniorów, zawodniczki LAX zapraszają wszystkie chętne dziewczyny na otwarte treningi na Stadionie Olimpijskim. Wszystkim uczestniczkom zapewniamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do gry, a pod okiem trenera głównego Bartosza Kajora w kilka treningów nowe zawodniczki opanują podstawy sportu i będą mogły w doskonałych warunkach w pełni rozwinąć swój sportowy potencjał.

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenie na Facebooku - znajdziecie tam konkretne daty i godziny treningów, formularz zgłoszeniowy i wszystkie przydatne informacje!

Koty trzymają się razem

Pod takim hasłem, dokładnie w Międzynarodowy Dzień Kota rozpoczęliśmy współpracę z fundacją Koci Zakątek. Wrocławska fundacja, jej pracownicy i wolontariusze dbają o zdrowie i bezpieczeństwo bezdomnych kotów na terenie Wrocławia i w okolicach. Serdecznie zachęcamy do wspierania fundacji na wszelkie sposoby - od darów, przez wsparcie finansowe aż po wolontariat i adopcję! W trakcie sezonu planujemy już wspólne akcje na rzecz fundacji - wypatrujcie informacji!

Brak pomysłu na integrację firmową? Przychodzimy z pomocą!

To co dla nas jest kolejnym wydarzeniem albo dniem w pracy dla Twojego teamu może być najlepszą integracją na jaką mogliście wpaść - w końcu w budowaniu zespołu jesteśmy ekspertami! Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy bądź zespół poczuł się jak prawdziwi zawodnicy futbolu - skontaktuj się z nami i opowiedz czego oczekujesz, a my stworzymy ofertę dla Ciebie i Twoich ludzi. 

Dysponujemy najlepszym w Europie obiektem do futbolu amerykańskiego, profesjonalnym sprzętem do futbolu, Lacrosse, Softballu oraz Ultimate Frisbee a nasi trenerzy i zawodnicy to idealni kompani każdego wydarzenia!

Udostępnij