Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

3 miesiące temu

Wrocław

Gramy dla Wrocławia

Jako klub, którego historia od zawsze bardzo związana jest z Wrocławiem, pragniemy z dumą ogłosić, ze nasza współpraca z Miastem Wrocław kontynuowana będzie również w roku 2021!

Niemal 7 lat od powstania, aktualnie jako Panthers Wrocław nasze korzenie sięgają tak głęboko jak historia The Crew, Devils, Giants, Hrabin oraz Kosynierek razem. Mimo upływu czasu i różnic w dyscyplinach, wszystkie drużyny łączył właśnie Wrocław, który do dzisiejszego dnia z dumą reprezentujemy na dziesiątkach boisk w kraju i za granicami. 

Zaufanie i wsparcie lokalnych władz od lat pozwala nam na rozwój na boisku i poza nim, w zamian w codziennych treningach i na wszystkich meczach dajemy z siebie absolutnie wszystko, by godnie reprezentować nasze wspólne czarno-niebieskie barwy.

Miasto, w którym gramy 🏈 Miasto, które reprezentowaliśmy w Polsce, a teraz reprezentować będziemy w Europie! Dom 🙌🏼 to...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 12 stycznia 2021

Dziękujemy za wsparcie w Mistrzowskim 2020, teraz czas na wspólny 2021, w którym ponownie walczyć będziemy o kolejne, wrocławskie sukcesy!

m.jackowski@pantherswroclaw.com

#ThePack2021

Udostępnij