Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media

1 tydzień temu

Panthers

Panthers Wrap 04/21

Panthers Wrap kwiecień, czyli najważniejsze momenty z życia klubu w kolejnym miesiącu 2021!

Znamy terminarz ELF!

Po długim czasie niepewności i rozwoju międzynarodowego projektu „za kulisami” poznaliśmy pełen terminarz pierwszego sezonu European League of Football! Z dziesięciu meczów sezonu zasadniczego, pięć rozegramy na murawie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że nasz ligowy debiut 19 czerwca, będzie pierwszym meczem w historii ELF i rozegramy go właśnie w domu, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Cologne Centurions.

Jest i on! Wyczekiwany przez nas oraz naszych kibiców terminarz rozgrywek European League of Football 2021 🚀 Już 19 i 26...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Wtorek, 20 kwietnia 2021

Orły wylądowały

W marcu dołączył do nas komplet zawodników Amerykańskich, występujących w barwach Panthers w sezonie 2021! Cody Wiliams, Lamar Carswell, William Lloyd oraz Darius Robinson już od pierwszego gwizdka gotowi będą walczyć o każdy punkt dla Wrocławia. Wzmocnienia już rozpoczęły pracę oraz treningi z drużyną pod okiem sztabu szkoleniowego Panthers.

Lądujemy w Port Lotniczy Wrocław❗ Powitaliśmy nasze amerykańskie wzmocnienia na sezon ELF European League of Football we...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Czwartek, 15 kwietnia 2021

Nowości w Panthers Softball

Dodatkowo, marzec przyniósł nam kolejny historyczny moment, a do zawodniczek sekcji Softball dołączyło wsparcie w osobie Carissy McBirnie! Amerykanka swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami wspomaga dziewczyny zarówno na boisku jak i w treningach, przekazując ogrom wiedzy zdobywanej w drużynach uniwersytetu Dordt College oraz AIB College of Business.

Tworzymy Historię! 🥎 "Best is the Standard" nie jest dla nas jedynie pustym hasłem, lecz czymś, o czym myślimy...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Czwartek, 22 kwietnia 2021

Jakub Łach gościem podcastu Halftime Show

Jakuba Łacha kibice poznali z serii grafik Łach Stats, w której to opracowywane w ciągu sezonu statystyki prezentowaliśmy pod kątem konkretnych zawodników. W podcaście Kamila Ptaszkiewicza, Kuba opowiedział między innymi na czym polega jego praca przy sztabie trenerskim Panthers, oraz na jakie trudności może natrafić statystyk, analizując na żywo spotkania ligi polskiej! Zapraszamy do odsłuchu - zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla osób ze środowiska polskiego sportu!

Kolejna Pantera gościem Kamila Ptaszkiewicza w Podcaście Halftime.pl Show 😻 Odpowiedzialny za statystyki oraz ich...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 16 kwietnia 2021

Praca na najwyższych obrotach

Wzmocnieni już przez naszych amerykańskich zawodników, w pełnym składzie wybiegliśmy na dwudniowy Camp na murawie Stadionu Olimpijskiego. 2 dni wypełnione treningami, rozmowami z trenerami pozycyjnymi i spotkaniami teoretycznymi pozwoliły nam znacznie zsynchronizować się z najnowszymi elementami zarówno w ataku jak i obronie! Relacja video autorstwa Box Media najlepiej zobrazuje Wam, jak wygląda weekend dla zawodników Panthers!

Jedziemy z najlepszymi!

W sezonie 2021 kontynuujemy współpracę z firmą FanLogic oraz przewoźnikiem NaszBus. Najnowszy element floty FanLogic - autokar Mercedes-Benz Tourismo wykorzystując technologię opracowaną przez firmę Daimler dysponuje zaawansowanym systemem wentylacji, mogącym w ciągu 3 minut przefiltrować całe powietrze znajdujące się wewnątrz pojazdu. Filtry te, znacznie niwelują ryzyko zarażenia się wirusem COVID-19. Dzięki firmie FanLogic skupić się na tym, po co wyruszamy do Europy - grze na najwyższym możliwym poziomie!

Softball wraca!

Po kolejnych decyzjach opóźniających rozpoczęcie sezonu Polskiej Ligi Softballu Kobiet nareszcie wybiegliśmy na pierwszy turniej w Kutnie, i co to był za debiut! Z występującą w barwach Panthers Carissą McBirnie dziewczyny po raz kolejny zdeklasowały konkurencję, pokazując, jak praca w offseasonie procentuje w sezonie! Po trzech kolejnych meczach dziewczyny schodziły do szatni przy wynikach: 11:2, 1:0 i 11:4 (kolejno: Warsaw Daimonds, Gepardy Żory oraz Stal BiS Kutno), do Wrocławia wracając z perfekcyjnym bilansem 3:0!

Weekend kończymy zdecydowanie dobrą wiadomością! 🥎 Dziewczyny z Panthers Softball w dzisiejszym meczu pokonują pewnie...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Niedziela, 25 kwietnia 2021

Lacrosse gra dalej!

W dzień rozpoczęcia sezonu PLSK, drugą kolejkę PLLK w Katowicach rozegrały również dziewczyny z sekcji Panthers Lacrosse. W drugim turnieju wyjazdowym zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy - Walkiriami Katowice (PW 17:2 WK) oraz broniącymi tytułu mistrzowskiego Poznań Hussars Ladies (PHL 14:7 PW). Po turnieju dziewczyny wróciły do Wrocławia z bilansem 3:1, a kolejne spotkania ligowe rozegramy już 22 maja we Wrześni!

Część planu w Katowicach wykonana. Dziewczyny wracają z turnieju z kolejną wygraną. Gratulujemy zwycięstwa drużynie z Poznania, a my wracamy do pracy. Walka o Mistrzostwo trwa! 🏆

Opublikowany przez Panthers Wrocław Sobota, 24 kwietnia 2021

Droga na Merkur Spiel-Arena Düsseldorf

Poznaliśmy arenę, na której rozegrany zostanie pierwszy finał European League of Football! To właśnie Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie jest stadionem, na którym spotkają się dwie najlepsze drużyny sezonu 2021. Mimo, że drużyn tych nie poznamy jeszcze przez najbliższe 4 miesiące, ruszyła już sprzedaż biletów na wydarzenie! Wejściówki dostępne są na stronie oficjalnego partnera ligi - Ticketmaster.

Poznaliśmy arenę, na której zmierzą się finaliści rozgrywek ELF European League of Football 🔥 Stadion Sportstadt...

Opublikowany przez Panthers Wrocław Piątek, 23 kwietnia 2021

Softball i Lacrosse w komorze normobarycznej!

Kontynuując współpracę z wrocławką firmą Life Chamber rozpoczęliśmy dwutygodniową terapię w komorze normobarycznej! Sekcje żeńskie Panthers - zawodniczki Lacrosse oraz Softball na sesji grupowej poznały korzyści płynące z regualrnych wizyt oraz zabiegów, a już za jakiś czas poznacie ich opinie po okresie 14 dni trwania terapii. Regeneracja jest dla zawodniczek szczególnie istotna, jako że obie sekcje rozpoczęły już sezony ligowe oraz walkę o kolejne tytuły mistrzowskie dla Wrocławia!

Udostępnij